Skocz do zawartości

Budowa pomostu wędkarskiego


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kolega @Pendra mile widziany od poniedziałku do pomocy. Mnie mimo, że Pani rehabilitantka mocno dała w kość i jest poprawa, to za dużo nie pomogę, biedny Tatuś.... :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Kubik napisał:

To 04.02.2017 montujemy.:icon_arrow1:

Jestem za, i magiczny napój też będzie, choć Ojciec w gorącej wodzie kąpany i chcę już w ten weekend robić, a ja mu tłumaczę, że nie mam transportu przy szerokości 2,5m..... Ehhhh :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dwie połączone. 2 razy po 250cmx400cm i cofamy się z nim o 120cmw tył wody. Czyli całość po zamontowaniu będzie miała 500cm szeroka x 400cm długa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Dwie połączone. 2 razy po 250cmx400cm i cofamy się z nim o 120cmw tył wody. Czyli całość po zamontowaniu będzie miała 500cm długa x 400cm szeroka

A pamiętasz o kamieniu granicznym?? :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, Bartosh napisał:

A pamiętasz o kamieniu granicznym?? :P

 

Pamiętam te kreskę nogą zaznaczoną, wiem, że Wy przegięliście i musisz z Ojcem na poczęstunek przyjechać z wpisowym, bo inaczej geodetę wezwiemy. W sumie granicę mogę sam wytyczyć, bo kiedys byłem podwykonawcą usług geodezyjnych :221_see_no_evil: I zawsze będzie granica się zgadzać dla dobra mojego :221_see_no_evil: ....... I innych oczywiście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Pamiętam te kreskę nogą zaznaczoną, wiem, że Wy przegięliście i musisz z Ojcem na poczęstunek przyjechać z wpisowym, bo inaczej geodetę wezwiemy. W sumie granicę mogę sam wytyczyć, bo kiedys byłem podwykonawcą usług geodezyjnych :221_see_no_evil: I zawsze będzie granica się zgadzać dla dobra mojego :221_see_no_evil: ....... I innych oczywiście :P

Pamiętaj - za każde dodatkowe 10 cm w prawo jest 1 litr trunku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Bartosh napisał:

Pamiętaj - za każde dodatkowe 10 cm w prawo jest 1 litr trunku... ;)

Ja się mieszczę w granicach, czyli od Was mam minimum 10litrów?

Z tego co pamiętam to miało być 10cm - 200ml - stawki rosną widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...