Skocz do zawartości

Wspólne wyprawy na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grendziu napisał:

A co tak ucichło u fanów Radomiaka, jak @elvis, @Grzes77, @Bolo, @cygan786 itd, czyżby przy -20 paluszki przymarzły :)


@ArekH już nawet tego nie pamiętam, ale zapamiętałem, że w Świeta jesteś niedostępny :P

Tak już na poważnie. Na prawdę było by nieraz miło w taki czas spotkać się z kolegami ale, Ty i pewnie jeszcze ktoś tu, na forum, jesteście ludźmi wolnego zawodu. Dla Ciebie okres świąt a i często między z Nowym Rokiem włącznie, jest cięgiem dni wolnych. Ja z zasady muszę się cieszyć gdy mi wypadnie choć dzień lub popołudnie wolne. Co by ze mnie był za człowiek jak bym i to poświęcił kumplom zamiast np. wnuczce. Niestety, przegrywacie w przedbiegach. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, ArekH napisał:

Tak już na poważnie. Na prawdę było by nieraz miło w taki czas spotkać się z kolegami ale, Ty i pewnie jeszcze ktoś tu, na forum, jesteście ludźmi wolnego zawodu. Dla Ciebie okres świąt a i często między z Nowym Rokiem włącznie, jest cięgiem dni wolnych. Ja z zasady muszę się cieszyć gdy mi wypadnie choć dzień lub popołudnie wolne. Co by ze mnie był za człowiek jak bym i to poświęcił kumplom zamiast np. wnuczce. Niestety, przegrywacie w przedbiegach. ?

Arus nikt licytacji nie prowadzi jeśli chodzi o spotkania???, a co do wolnego... Podatki i zusy same się nie płacą, więc jak ktoś ma działalność to pracuje 24h 30 dni w miesiącu. Gdybym przeliczał wszytko na kasę, to nigdy na ryby nie mógłbym już w życiu wyjść ????a ze kasą dla mnie nie jest najważniejsza to i kosztem jej czasami tracę transakcje, siedząc na rybach???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tak ucichło u fanów Radomiaka, jak [mention=4]elvis[/mention], [mention=722]Grzes77[/mention], [mention=2063]Bolo[/mention], [mention=42]cygan786[/mention] itd, czyżby przy -20 paluszki przymarzły


[mention=30]ArekH[/mention] już nawet tego nie pamiętam, ale zapamiętałem, że w Świeta jesteś niedostępny
Są, są. Czytam bezustannie. Dziś jeszcze wolne od pracy, odpoczywam po świętach i przed jutrzejszym dniem, będzie pracowity.
Pozdrawiam , a tak poza tematem to było tylko -13⁰C . Jakby któryś z was powiedział że przyjeżdża do mnie w święta , ugoszcze, najlepiej jak potrafię. Tak, miło spędziłem święta z rodziną, i to dla mnie Najważniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tak ucichło u fanów Radomiaka, jak [mention=4]elvis[/mention], [mention=722]Grzes77[/mention], [mention=2063]Bolo[/mention], [mention=42]cygan786[/mention] itd, czyżby przy -20 paluszki przymarzły


[mention=30]ArekH[/mention] już nawet tego nie pamiętam, ale zapamiętałem, że w Świeta jesteś niedostępny
Co niektórzy muszą siedzieć w pracy od rana do nocy...
U mnie było - 18°C
W środę biorę urlop na pogrzeb, bo zmarł mój kolega i skarbnik koła za razem i lecę pod lód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Daj spokój, masz kolegów, rodzinę. Na pewno ktoś cię jeszcze lubi. Pożyj. Młody jesteś. 

Jak oświadczysz, że sumiennie będziesz pilnował masaże fundacyjne łowisko to i klucz do kontenera na cały rok za free się znajdzie ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

A co tak ucichło u fanów Radomiaka, jak @elvis, @Grzes77, @Bolo, @cygan786 itd, czyżby przy -20 paluszki przymarzły :)


@ArekH już nawet tego nie pamiętam, ale zapamiętałem, że w Świeta jesteś niedostępny :P

Mógłbyś kopnąć mnie w jajcyny i to z rozpędu, niż pisać, że jestem fanem Radomiaka. Chyba muszę strzelić sobie lufę, bo nie mogę się po tym pozbierać. 

To tak samo, jak na @ArekH napisałbyś, że jest fanem Falubaza ???

Ja jestem na forum kilka razy dziennie, jednak na koniec roku mam urwanie głowy w kieracie itd. Po nowym roku będziesz miał mnie dosyć, bo klenie będą moim celem tak do kwietnia ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś kopnąć mnie w jajcyny i to z rozpędu, niż pisać, że jestem fanem Radomiaka. Chyba muszę strzelić sobie lufę, bo nie mogę się po tym pozbierać. 
To tak samo, jak na [mention=30]ArekH[/mention] napisałbyś, że jest fanem Falubaza
Ja jestem na forum kilka razy dziennie, jednak na koniec roku mam urwanie głowy w kieracie itd. Po nowym roku będziesz miał mnie dosyć, bo klenie będą moim celem tak do kwietnia
To może chociaż@Bolo kibicuje Radomiakowi?
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...