Skocz do zawartości

Wspólne wyprawy na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, Grzes77 napisał:

Mógłbyś kopnąć mnie w jajcyny i to z rozpędu, niż pisać, że jestem fanem Radomiaka. Chyba muszę strzelić sobie lufę, bo nie mogę się po tym pozbierać. 

To tak samo, jak na @ArekH napisałbyś, że jest fanem Falubaza ???

Ja jestem na forum kilka razy dziennie, jednak na koniec roku mam urwanie głowy w kieracie itd. Po nowym roku będziesz miał mnie dosyć, bo klenie będą moim celem tak do kwietnia ?

Jo, jo pamiętam, wolisz Amice Poznań i Polonie Warszawa :), Jednym słowem Lokersów chciałem jakoś przywołać.

 

 

1 godzinę temu, elvis napisał:

To może chociaż@Bolo kibicuje Radomiakowi? emoji41.pngemoji23.png

@cygan786 na pewno tak  :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=42]cygan786[/mention] na pewno tak 
Tylko Radomiak! Nie jestem fanatykiem , tylko zwykłym kibicem, lokalny patriotyzm. Żałuję że nie mam kiedy na żywo pokibicować, dlatego kibicuje przed tv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
[mention=4]elvis[/mention] w weekend będę w Pionkach może jakiś wypad ? 
Hmmm, możemy pomyśleć. Zastanawiam się tylko kiedy, gdzie i czy będzie w miarę pogodnie.
Mam co prawda zawody, ale się nie wybieram.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co by tamtego wątku nie zaśmiecać to napiszę tu.@elvis@suwi ,ja jestem mobilny , może być Karpik, Goryń, Czarna, na Grębów raczej nie bardzo bo trzeba by jechać na cały dzień , a ja aż takiego komfortu nie mam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ta wyprawa ? 
Ja planuję w poniedziałek i stąd myśl co by się nad wodą spotkać. Daniel chciał potrenować na Jagodnie przed zawodami , ale ty nie masz na nasze zezwolenia , no chyba że da się kupić jednodniową online przez "eokoń" . Tak zostaje komercja . Złoty Karpik, fajne sztuki tam pływają , ewentualnie Czarna lub Goryń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...