Skocz do zawartości

Wspólne wyprawy na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Suwi świętuję i korzysta z wolnego na całego. Niestety nie da rady się pozbierać do jutra
Ja jestem do dyspozycji, ale nie wiem gdzie jechać.
Mogę dojechać do Ciebie z tym że musiałbym gdzieś zostawić rower.
Mogę być przed 5 w Radomiu lub dopiero około 7.
Jagodno? Screenshot_2022-04-17-19-50-28-963_cn_wps.xiaomi.abroad_lite.jpg.934cf3141146618cc1ef444aa735b5b3.jpg
Możemy na Jagodno, możemy i na Czarną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatnio rozmawiałem z @PawelL, @Semi i @Bolo przez telefon i z każdym coś wstępnie uzgodniliśmy. Ponieważ jestem na urlopie i wynalazłem sam sobie roboty (w tym roku jak nigdy ja, a nie moje szczęście w nieszczęściu) to i na ryby nie ma czasu, a nawet chęci. Obrobię się do nowego tygodnia, w poniedziałek zawożę rodziców na wczasy, więc we wtorek wybieram się na Jagodno. Wstępnie z @Bolo wybieramy się około 3:00, a jak wyjdzie, nie wiem. Będę chciał łowić do wieczora, lub do południa w środę, ale to wszystko zależy od pogody i od przygotowań na wyjazd nadmorski. Czuję, że te 19 dni urlopu strzeli jak z bicza.

Tak więc ktoś jeszcze chętny na Jagodno we wtorek 12 lipca z rana i na cały dzień lub jeszcze noc? To pytanie nie tylko do @Semi, @cygan786@PawelL, @elvis, ale też innych, którzy mają tego dnia wolne ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...