Skocz do zawartości

Wspólne wyprawy na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, cygan786 napisał:

Grześ, mam wolne, ale będę od 9.07 do 16.07 na Mazurach nad j. Gawlik. Do@suwi mam bliżej. Może gdzieś się spotkamy przypadkiem w Giżycku.

Jezioro Kisajno jestem tam codziennie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezioro Kisajno jestem tam codziennie 
Daj namiary w którym miejscu, pinezka na mapie, a jak będę w pobliżu to chętnie przybije piątkę. W Giżycku będę na pewno, bo to fajne miasto. Choćby po zakupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cygan786 napisał:

Choćby po zakupy

Tylko na zakupy ? Port Stranda tam możemy się spotkać dalej teren Wojskowy więc będę musiał po Ciebie / po Was wyjść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77 w przyszłym tygodniu mam jedynki.

Może mógłbym w poniedziałek zostać dłużej, to we wtorek bym się urwał około południa, to na popołudnie bym do Was dojechał.

Pytanie czy wytrzymacie, żeby do wieczora posiedzieć ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelL napisał:

@Grzes77 w przyszłym tygodniu mam jedynki.

Może mógłbym w poniedziałek zostać dłużej, to we wtorek bym się urwał około południa, to na popołudnie bym do Was dojechał.

Pytanie czy wytrzymacie, żeby do wieczora posiedzieć ?

 

Jak się nic nie zmieni, to wytrzymamy. Żona mi jednak przypomniała, że z synem do Dęblina do okulisty mamy jechać, gdy ten oddzwoni, że przyszły okulary. Mam nadzieję, że on se tego we wtorek nie wymyśli. Ja tak mam, że jak sobie coś zaplanuję, to ch...j z tego nieraz wychodzi. W poniedziałek śmigam do Ciechocinka, we wtorek na ryby, później jestem poza Matrixem, aż do kolejnej środy. Wtorek jest jedynym dniem na wędkowanie, więc będę chciał być od samego rana i chyba tylko do wieczora, bo dwie kolejne noce nie przespać będzie ciężko, tym bardziej, że będę kierowcą i wiózł najbliższe mi osoby. Na 99% wtorek od 4:00 do godzin wieczornych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...