Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kochani, dajcie nam proszę wszystko poukładać, przejeliśmy to w takim czasie jaki jest. Dla Nas to jest mega wyzwanie, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby liczyć się na dość ciasnym lecz wciąż dynamicznym rynku wędkarskim i wygrać . 

Większość z Was pamięta, że pewne próby były z 2 lata temu, miała być reaktywacja w 2020 pod nową marką, w między czasie pojawiła się oferta Method Manii i tylko tak szaleni i pozytywnie zakręceni ludzie jak @Kubik i @Grendziu uzupełnieni niezastąpionym @Marcelprzystąpujemy do reaktywacji :icon_arrow1:

Mam nadzieję, że zaskoczymy Was pozytywnie w najbliższym czasie:champagne-2010:

 

 

received_801936470185980.jpeg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co chłopaki, to partię próbną opłacę. Opakowania będę promował na łowisku, a fajny znaczek, trafi na kapeleutek, gdzie niewiele jak do tej pory miało prawo być. :champagne-2010:;)

IMG_20190412_162420.jpg Tak. Jestem Złem i krzykaczem. Ale po tym co się na Priv naczytałem, może warto, by ktoś władny wrzucił na innych forach, że Fundacja jednak działa, a ludzie Nią zarządzający się rozwijają? A może nie? Bo już tam opakowania MM na zdjęciach si nie pałuci? :$

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2019 o 00:51, Grendziu napisał:


Na tą chwilę właścicielami marki Method Mania jest @Kubik @Marcel i @Grendziu. Pracujemy  już od teraz  pełną parą,  jak najszybciej musimy postawić na nogi magazyny, uregulować formę prawną i powoli do przodu ;)

Gratulacje za pomysł i chęci. :champagne-2010:

 

A może przy okazji zmienić logo, np sprawdzony wzór: :P
493px-Marx_Engels_Lenin_svg.png.7e76db7abdc716ac26e77eb599c910a4.png

https://en.wikipedia.org/wiki/File:Marx_Engels_Lenin.svg

A nazwę zmienić na "Ich trzech" ;):D.

 

A na poważnie, jeśli coś mogę pomóc, to śmiało pisać lub dzwonić.:beer1:

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, silstar napisał:

A co zbiornikiem Trzaskowo? Był w pakiecie?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Nie. Przejeliśmy wszytko oprócz wody w Trzaskowie. Na dniach będą zmiany na stronie i Fanpage. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ArekH napisał:

A na to barachło, to w ogóle bierą? :champagne-2010:

Arek biere, biere nie bierą 

Biere kurwi.....a ??☺️?

Sorki @Grendziu nie mogłem ...........

 

Arek pewnie ze bierą i to jakie ???

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...