Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dziś, a w zasadzie już wczoraj wspomniałem w innym wątku, że to może być dzień, w którym dokonam, a w zasadzie dokonałem z kolegami zakupu wędkarskiego dość dużego, czyli chodziło mi o markę Method Mania. Dość długo to trwało, ale wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, jednak udało się porozumieć z byłymi właścicielami.

Na tą chwilę właścicielami marki Method Mania jest @Kubik @Marcel i @Grendziu. Pracujemy  już od teraz  pełną parą,  jak najszybciej musimy postawić na nogi magazyny, uregulować formę prawną i powoli do przodu ;)
Proszę dać nam chwilę i myślę, że maksymalnie do dwóch tygodni wszystko zacznie funkcjonować w należytym porządku :beer-chugger:

MM_logo_3D.thumb.png.9dd1d7437952c4fb06edb4fec2a29ae7.png

  • Like 9
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieć, że jestem w szoku to mało powiedzieć.

Panowie @Grendziu, @Kubik, @Marcel nie wiem czy WAM GRATULOWAĆ, czy też współczuć. :D:duchamp:

Jak na to wszystko znaleźć czas?

Fundacja, łowisko, dom, a teraz firma - marka wędkarska?

Jestem zdumiony. :champagne-2010: Niesamowite! Kosmos...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tench_fan napisał:

Powiedzieć, że jestem w szoku to mało powiedzieć.

Panowie @Grendziu, @Kubik, @Marcel nie wiem czy WAM GRATULOWAĆ, czy też współczuć. :D:duchamp:

Jak na to wszystko znaleźć czas?

Fundacja, łowisko, dom, a teraz firma - marka wędkarska?

Jestem zdumiony. :champagne-2010: Niesamowite! Kosmos...

Miałem napisać coś podobnego, ale cytuję i się pod tym przyklepuję.

@Kubik, @Marcel i  @Grendziu trzymam za Was kciuki, teraz mi tylko pozostaje szybkie opróżnianie moich zapasów warsztatowych i zakup produktów tej zacnej marki :icon_arrow1::champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kubik napisał:

Oj tam. Oj tam. Część Wszystkim dawno nic nie pisałem. B|

Dawno to mało powiedziane, ale nie Ty jeden.

Znalazłoby się jeszcze kilku :D;)

Pomyślałby kto, że wiedziecie pustelnicze życie nad Czarnym, na zmianę z Nienawiszczem.:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...