Skocz do zawartości

Idealny prezent dla wędkarza


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Czy istnieje taki moment w życiu każdego wędkarza, gdzie powie stop. Mam wszystko, nie muszę już nic zmieniać, nic dokupywać?

Większość z Was pewnie żyję w związkach,  a i Wasze połówki pewnie czasami mają ból głowy aby zrobić Wam jakiś fajny prezent na urodziny, imieniny czy inne święto.
Czasami warto podpowiedzieć. Może Wasz przyjaciel ma takiego samego fioła na punkcie wędkarstwa jak Wy?

Co Wam brakuję, lub co chcielibyście dostać w niedalekiej przyszłości jeśli chodzi o sprzęt wędkarski?

Lista życzeń - czas start :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju,a nie myślałeś o krześle OnBox 360 Prestona. Jest teraz fajna cena.  Tylko to taka ciekawa wersja dla grunciarza. Krzesło i kosz w jednym. 

http://sklepdrapieznik.pl/sklep/krzesla-korum-i-preston/15499-krzeslo-preston-onbox-360.html

Nie ukrywam,że chciałbym taki posiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
24 minuty temu, Elvis77 napisał:

Andrzeju,a nie myślałeś o krześle OnBox 360 Prestona. Jest teraz fajna cena.  Tylko to taka ciekawa wersja dla grunciarza. Krzesło i kosz w jednym. 

http://sklepdrapieznik.pl/sklep/krzesla-korum-i-preston/15499-krzeslo-preston-onbox-360.html

Nie ukrywam,że chciałbym taki posiadać.

Elvis jak dla mnie hicior - ciekawe ile skompletowanie tego pudła by kosztowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że drugie tyle. Akcesoria są dość drogie, ale przyznam, że nie ma co oszczędzać na jakości.

Podest, fajka, kilka adapterów np. do parasola, siatki czy też stolika, jakiś porządny feeder arm znacznie podniesie komfort łapania, bo przecież mamy się cieszyć z możliwości wędkowania i odpoczywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 3.11.2015o10:48, Elvis77 napisał:

Myślę, że drugie tyle. Akcesoria są dość drogie, ale przyznam, że nie ma co oszczędzać na jakości.

Podest, fajka, kilka adapterów np. do parasola, siatki czy też stolika, jakiś porządny feeder arm znacznie podniesie komfort łapania ,bo przecież mamy się cieszyć z możliwości wędkowania i odpoczywać.

Weź to zanieś wszystko na łowisko? Chociaż jak dobrze pamiętam, to kolega jest sprytny i nie takie rzeczy targał :) 

A gdzie pomieścić w aucie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.11.2015o10:51, Grendziu napisał:

Weź to zanieś wszystko na łowisko? Chociaż jak dobrze pamiętam, to kolega jest sprytny i nie takie rzeczy targał :) 

A gdzie pomieścić w aucie :P

Z pewnością zajmuje mniej miejsca niż standardowy kosz czy nawet fotel karpiowy. 

Ps.To trzeba pomyśleć o zmianie auta na większe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie marzy łódka z silnikiem :-) i powiem Wam, że kiedyś spełnię swoje marzenie, tylko wcześniej muszę "urobić sobie grunt" u małżonki ... i u teścia bo to cudo będzie tam trzymane.

Plan już jest :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...