Jump to content

Idealny prezent dla wędkarza

Recommended Posts

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Grendziu

34

• ArekH

18

• elvis

7

• mav3rick

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Czy istnieje? Nie! Zawsze się coś znajdzie co by się jednak przydało. Ale nawet jakby nie przydało? To koleś to ma a ja nie?? z moją Anulą już dawno przeszliśmy na "Bony podarunkowe"  Zamawiam sobie k

Moja pani to dusza człowiek! Mamy za sobą naprawdę ciężki okres upadku komunizmu! Tak się niestety pobraliśmy! Przez 15 lat upierałem się że zarobię na rodzinę! Ona jest mamą i ma wychować dzieci! Nie

Też mieszkam na totalnej wsi  Każdy ma jakieś upadki i wzloty jak to w życiu, ale marzenia rybie trzeba mieć :)

Posted Images

mav3rick
Za chwilę święta, a ja zastanawiam się czy nie zrobić sobie małego prezentu w postaci "pierdułek" i wstawić sobie pod choinkę. Rozważam mini zakupy akcesoriów lub zanęt i pelletów z czterech sklepów na tą chwile:

1. Drapieżnik - boję się tam wchodzić, bo zostawię fortunę.
2. Feeder Baits - w końcu trzeba się uzbroić na wczesną wiosnę.
3. Gozdawa - Banjo i pellety.
4. Sklep czeski - kukurydza Cukk i inne ciekawe rzeczy....
Budżet 200zł ale obawiam się, że może nie wystarczyć

200zl? Jak Ty możesz tak sam siebie oszukiwać? Myślisz, że wejdziesz i zostawisz "tylko" dwie stówki? Bądź poważny, to tak samo prawdopodobne jak to, że jutro upały się zaczną ja już dawno przestałem w takie rzeczy wierzyć :D
  • Administrators
Grendziu
2 minuty temu, mav3rick napisał:

200zl? Jak Ty możesz tak sam siebie oszukiwać? Myślisz, że wejdziesz i zostawisz "tylko" dwie stówki? Bądź poważny, to tak samo prawdopodobne jak to, że jutro upały się zaczną emoji14.png ja już dawno przestałem w takie rzeczy wierzyć :D

Drapieżnik - masakra, masz rację, trzeba się oszukiwać, jak to w innym wątku, na kogoś trzeba zgonić, to wina STACHA!!!! :P
Już wyszczupliłem koszyk, a tam nadal, duża kwota :(  Mam czas przez weekend co i jak :P

• Administrators
Grendziu
13 minut temu, cygan786 napisał:

czy mi to potrzebne.

Mi tam cały sklep byłby potrzebny :P Jest to niezbędnik wędkarza.

Za chwilę święta, a ja zastanawiam się czy nie zrobić sobie małego prezentu w postaci "pierdułek" i wstawić sobie pod choinkę. Rozważam mini zakupy akcesoriów lub zanęt i pelletów z czterech sklepów na tą chwile:

1. Drapieżnik - boję się tam wchodzić, bo zostawię fortunę.
2. Feeder Baits - w końcu trzeba się uzbroić na wczesną wiosnę.
3. Gozdawa - Banjo i pellety.
4. Sklep czeski - kukurydza Cukk i inne ciekawe rzeczy....
Budżet 200zł ale obawiam się, że może nie wystarczyć

Jak masz po dwie stówki na jeden sklep to ok. Inaczej szkoda zachodu
  • Administrators
Grendziu
30 minut temu, Elvis napisał:

Jak masz po dwie stówki na jeden sklep to ok. Inaczej szkoda zachodu emoji23.png

W Euro by się przydało :-)