Skocz do zawartości

Jezioro Czarne - gmina Rogoźno


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 razy nie proponuj, ja wariat jestem

Hehe dawaj do wawy, stoi w szafie naładowana i czeka na rybki.

Grendziu, pomyśl ile byś spraw załatwił za jednym razem. Ile osób by było zadowolonych. My byśmy dokonali transakcji wymiany, nabył ( wypożyczył) byś łódkę, zwiedził Wawe itd. Same ujemne plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    187

  • ArekH

    19

  • Ostap

    17

  • Bartosh

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Kurza twarz, gdyby ta nocka z grubymi rybami była z czwartku na piątek to już bym siedział w aucie. @Ostap wszystko sprzedałeś,  że wypożyczasz?

Mam siedzieć na stanowisku nr 5

 

mapa_stanowisk rybieniec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie z 5 sztuk zrobiłem 2.

Teraz Suwi dopytuje się na priv o łódkę.

W najbliższym czasie chcę zrobić jedną sztukę bo prawie wszystkie części mam. Dolar spadł a i jakaś promocja się też trafiła, więc koszt spada. Moja łódka ta którą sobie zrobiłem kosztowała mnie ze wszystkim jakieś 1900zl już z echo Lucky fish finder I jej zasięgu 300m. Dużo bajerów dla niektórych zbędnych w sumie to i dla mnie chyba też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, Ostap napisał:

Jak na razie z 5 sztuk zrobiłem 2.

Teraz Suwi dopytuje się na priv o łódkę.

W najbliższym czasie chcę zrobić jedną sztukę bo prawie wszystkie części mam. Dolar spadł a i jakaś promocja się też trafiła, więc koszt spada. Moja łódka ta którą sobie zrobiłem kosztowała mnie ze wszystkim jakieś 1900zl już z echo Lucky fish finder I jej zasięgu 300m. Dużo bajerów dla niektórych zbędnych w sumie to i dla mnie chyba też emoji3.png

handlujemy? dzwoń :P

 

8 minut temu, MjMaciek napisał:

No Grendziu z tego co pisza na forach to jedziesz na wode ktora nie byla oblowiona w tamtym roku.

5 to ulubione stanowisko wlasciciela .

Jestem ciekaw jak, ci pojdzie.

Pod wieczór ma przyjechać kolega do mnie w roli obserwatora, więc musi być dobrze :)
Ja pewnie zamelduję się około 16tej, ale najchętniej to już bym jechał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma czym bo projekt w budowie :D

Może dwie zrobię? Zobaczymy co i jak

 

Woda całkiem ładnie tam wygląda. Ogólnie fajne łowisko będziesz miał.

 

Łódka z echo i rybki same wyskakują na matę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

2. Nęcenie małą ilością orzecha tygrysiego i także połów na niego.
 

Użyj lepiej całych orzechów kokosowych, jest szansa,że drobnica nie obeżre przynęty. ;):D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Ostap napisał:

Na razie nie ma czym bo projekt w budowie :D

Może dwie zrobię? Zobaczymy co i jak

 

Woda całkiem ładnie tam wygląda. Ogólnie fajne łowisko będziesz miał.

 

Łódka z echo i rybki same wyskakują na matę :D

Chcę zaryzykować bez echo na wiosłach, chociaż...., trochę samemu będzie problem z wywózką, ale nie takie rzeczy w życiu się robiło :P

Denerwuję się, że nie mogę być na łowisku już od 12tej. Najlepiej już bym pojechał :)

Pamiętaj o mnie, ja nie chcę echo, ale chcę  zasięg maksymalny oraz łódkę o najmniejszych gabarytach, zresztą nie raz i nie dwa już o tym rozmawialiśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag z mojej strony. Pakowanie twardego towaru do wody, przy temperaturze wody 8 stopni kończy się słabo.

Życzę ci abyś trafił na pierwszy amok, zeru po zimie u mnie karpiszony jeszcze nieruchawe są, nie żebym się mądrzył lub uczył .....

Ja bym zrobił tak sonu, db o nucie halibutowej lub krylowej 2 kg do tego pellet 3-4 mm 2 kg konopie 2 kg 4 puszki kuku, wymieszał. Towaru wyjdzie 7 kg kulki wielkości pomarańczy po połowie towaru na kijek na rozruch.

do każdej wywózki szklanka mieszanki 2, 3, 4 pelletu soft zalanego bosterem, ligitem nuta ryby

zacząłbym od 2 pelletow 8mm , lub 1 pellet 14mm

kuku z gara lub duży pellet , kulki 15mm przy nęceniu w wodzie 8 stopni skutecznie zatykają karpiszony

po obserwowaniu wody od razu można zmienić taktykę na coś twardszego wszystko zależy od żerowania

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@MjMaciek aż tak grubo nie chciałem iść, ale myślimy podobnie :icon_arrow1:

Napiszę dokładniej co i jak planuję:

1. Ok 3 litrów ziaren w tym przewaga konopi.
2. 1,5 litra orzecha tygrysiego w tym ziarna i pellet o takim zapachu.
3. Mikrosy Ringersa oraz Dynamit Baits rybie.

Ewentualnie Halibut i FishMix

W sumie wyszło podobnie... :P

Na rozruch planowałem delikatniej, po 3 garście pomarańczy i dorzucać po każdej rybie po 2 garście.

Poza kulkami The Key - resztę mam do 12mm i orzechy "kokosowe". Jeśli orzech się nie sprawdzi wchodzę w zabawę z mini kulkami lub kukurydzą z szybkowaru plus coś tam, np. 6mm drennan wściekły ananas :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...