Skocz do zawartości

Jezioro Czarne - gmina Rogoźno


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    187

  • ArekH

    19

  • Ostap

    17

  • Bartosh

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Mała przerwa w aucie, mamy burzę nad wodą.... szczupaki gonią ukleje i woda bulbocze na maksa.

Jak na razie brania anemiczne  kombinuje z pelletami na feeder, co chwilę zakładam inny, nawet pomagam im dodając na końcu jednego robaczka. Niestety bez pociągnięcia. Na drugą zestaw od czasu do czasu płoteczki.  Ja chcę liny?nie wgrywać mi się fotki wrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Uciekłem przez deszcz, daleko gdzie systematycznie łowię i nęcę, było dziś dość smętnie. Bawiły się płotki. Resztę opiszę w wynikach, Jutro ponownie na ryby, chyba "zbatożymy wodę w końcu", no chyba, że ukleja zacznie się psocić to odpuszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Po południu przestało padać, więc uciekłem ponownie nad Czarne. Nie lubię łowić po deszczu, bo raz, ryba mniej żeruję (idealnie jest przed deszczem i czasami w jego trakcie), dwa o tym czasie jak teraz, jest wilgotno i cholernie zimno.

Nie mogłem nadawać, bo ponownie nie było zasięgu.

Tak jak obiecałem, przeprosiłem się z bacikiem i pobawiłem się trochę jednym z nich. Ryb wokoło masa, działam chyba na nie jak na magnez, jednak z braniami było słabo.

Niemal w jednym momencie złowiłem 2 płotki jedną na feedera (50 metrów od brzegu na 5 metrach głębokości) i na bata chropowate, gotowe do tarła. Z tego co kojarzę, gdy płotka jest na tarle, to nie bierze za bardzo gdzieś daleko od brzegu z gruntu.

Bat jak to bat - oczekiwanie były większe, wiadomo że, szukam pierwszego lina, więc łowiłem  przy gruncie. Na zakończenie zmieniłem technikę i na tzw pół gruncie (pływanego) przy trzcinach miałem branie za braniem. Bawiły się maleństwa, a wśród nich: płotki, wzdręgi i krąpie.

20160417_141415.jpg

20160417_160859.jpg

20160417_161053.jpg

20160417_161452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Puchar jeziora Czarnego!!!

Informujemy, że po kilku dobrych latach w końcu odbędą się zawody nad jeziorem Czarnym dnia 8 maja 2016r.
Przy okazji odbędzie się kolejny cykl GP w ramach powiatowej ligi wędkarskiej.
Połów metodą spławikową lub gruntową.
Zbiórka o godzinie 6tej rano na małej plaży.
Składka 30zł. Telefon do organizatorów: 
Andrzej Duda - tel. 508097909
Marek Czarnecki - tel. 602 136 251
ZAPRASZAMY: ZARZĄD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...