Skocz do zawartości

Jezioro Czarne - gmina Rogoźno


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kolega z forum Miłosz cały dzień szukał okoni..., dał szefowi wędkę na 3 rzuty i oto wynik860c70aecf7901008a4dc0837ac5ad1b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    187

  • ArekH

    19

  • Ostap

    17

  • Bartosh

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Od 4:30 weszły Leszczynki. Metoda kontra tradycyjny koszyk 1:6. Daniel jak znaczne łowić po staremu, to Twój rekord pobije na dzikiej wodzie:-)95571b5d88379d523d59cdd957a88782.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Non stop z jakimiś przerwami coś się dzieje. Hitem jest wafelek z robakami na klasyczny zestaw. Około 30kg ryb, juz się pogubiłem z obliczeniami:-)05d0f1d34c4497106cfa577603d6b8ef.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wyspałem się. Podjadłem, no to pogapimy się w drgającą szczytówkę:-) od 4/5h jest cisza....31e34841b23822926aeca3332ed70160.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zasiadka 3 dniowa, miało być karpiowanie, a wyszło intensynwe feederowanie w leszcza przez jakieś 14h. @Elvis dzięki, że mnie namówiłeś na zmianę strategii i próbę powalczenia z leszczami w okresie tarła, gdy one przeważnie nigdy nie brały, człowiek uczy się całe życie :beer1: Jak się ogarnę, to coś opiszę więcej, Padam... :)

now.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grendziu napisał:

Zasiadka 3 dniowa, miało być karpiowanie, a wyszło intensynwe feederowanie w leszcza przez jakieś 14h. @Elvis dzięki, że mnie namówiłeś na zmianę strategii i próbę powalczenia z leszczami w okresie tarła, gdy one przeważnie nigdy nie brały, człowiek uczy się całe życie :beer1: Jak się ogarnę, to coś opiszę więcej, Padam... :)

now.jpg

Brawo. Co klasa , to klasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Plany są aby wytrzymać do niedzieli wieczora, ale jak znam życie w sobotę będę się pakował, na łowisku melduję się dziś około godziny 19tej. Jak ktoś chętny to zapraszam na Ługi Wałeckie:beer-chugger: Czy idę na rekord jak Daniel? Nie, bo wschodni wiatr i wypogodzenie, czyli wyż, czyli zaczną brać z soboty na niedziele może. Ale czas nad wodą bezcenny :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Rozłożyłem się na pomoście. Tutaj jest tak pięknie, że mi nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Przed chwilą zerwałem haczyk przy zacieciu

b0170e401a54bb7153862603d41b6a63.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...