Skocz do zawartości

Jezioro Czarne - gmina Rogoźno


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od tego roku zaczynam przygodę z jeziorem Czarnym :D  Pierwsze dwie krótkie wyprawy obiecujące, choć aura nie rozpieszcza:lapeche: 

Woda jeszcze za zimna więc rybki brały krótko i delikatnie.....trafiłem 5 leszczy waga koło kilograma :P

IMAG0383.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    187

  • ArekH

    19

  • Ostap

    17

  • Bartosh

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teraz trzeba  odczekać ,aż temperatura wody troszkę podskoczy....ze względu na coraz bardziej przejrzystą wodę rybka odeszła dalej...zaraz jadę na 3 godzinki i spróbuję dalej na feedera a już od 1maja rusza szczupak..?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, niko2006 napisał:

Teraz trzeba  odczekać ,aż temperatura wody troszkę podskoczy....ze względu na coraz bardziej przejrzystą wodę rybka odeszła dalej...zaraz jadę na 3 godzinki i spróbuję dalej na feedera a już od 1maja rusza szczupak..?

 

Z której strony łowiłeś, od parkingu, czy od plaży? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bartosh napisał:

Z której strony łowiłeś, od parkingu, czy od plaży? 

Od plaży,dzisiaj byłem 3 godzinki i bez brania, ale na 5 wędkarzy jeden trafił na karpie bardzo daleko od brzegu na 8 metrach. Nie wiem dokładnie, ale 3 holował na pewno ...ryba zeszła głębiejo.O

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, niko2006 napisał:

Od plaży,dzisiaj byłem 3 godzinki i bez brania, ale na 5 wędkarzy jeden trafił na karpie bardzo daleko od brzegu na 8 metrach. Nie wiem dokładnie, ale 3 holował na pewno ...ryba zeszła głębiejo.O

Hmmm, kwiecień, 8 m głębokości, nawet wiem co do metra, gdzie ona tam lubią wchodzić i żerować, łowiłem je kilka lat temu tam szybciej, niż inni płotki. Dwa razy zdarzyło mi się zaciąć karpie na tej głębokości z opadu. Wszystko na robale szło dipowane w MCKARP ochotka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Akurat to, że jest zimna wiosna to dla jeziora raj, odpoczywa dłużej i się dotlenia. Gdy woda robi się ciepła, brania z gruntu na  duzej głębokości jakby zanikają, obawiam się, że powstaje strefa beztlenowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...