Skocz do zawartości

Jezioro Czarne - gmina Rogoźno


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Blank. Można mieć sprzęt z górnej półki, można być Mistrzem Świata czy kim tam kto chce, ale czy to Ringers czy ktokolwiek dzisiaj też by zszedł o kiju. Wiedziałem już to przed wyjazdem. Windowy, Aventusy, nawet bielizna z Guru nie pomogła. Śnieg i deszcz oraz chory wschodni wiatr w pełni. Czarne uczy pokory, dlatego je tak uwielbiam. 

Aventus 13ft - tak tego szukałem, leci bardzo daleko, ma niesamowity zapas mocy i jest czuły. 40g koszyk czuć że się wyciąga, a kij ma odpowiednią czułość. Miałem łowić na dwa kije, łowiłem, na jeden, na 75metrze miałem niesamowity rozrzut, to nie był mój dzień. Do tego non stop wszystko się plątało, palce marzły, nawet pinki w pewnym momencie nie mogłem nałożyć na haczyk. Lubię takie porażki, uczą pokory i chce się walczyć dalej??? zerwalem 3 windowy, ehh, nie poddam się tak łatwo, o nie. 

Aventus na plus, @Grendziuna minus:champagne-2010:

IMG_20191213_100447.jpg

IMG_20191213_100531.jpg

IMG_20191213_093722.jpg

IMG_20191213_093732.jpg

IMG_20191213_093729.jpg

IMG_20191213_103852.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grendziu

    187

  • ArekH

    19

  • Ostap

    17

  • Bartosh

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 minut temu, Grendziu napisał:

Mistrzem Świata

...się pisze Miszczem

11 minut temu, Grendziu napisał:

40g koszyk czuć że się wyciąga

Co to znaczy?

12 minut temu, Grendziu napisał:

 zerwalem 3 windowy

Chyba za mocno wziąłeś sobie do serca nazwę tego co używałeś: koszyk zanętowy :39icon:

Trzeba próbować :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Miałem przypon strzałowy 0,3mm i zerwalem podczas rzutów dwa razy, a raz agrafka w feeder link się odgieła, widocznie mam silniejsze ręce niż Pudzian i tyle. 

Ehh co do drugiego cytatu, nie da się opisać słowami, poezja, to trzeba zobaczyć i poczuć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Miałem przypon strzałowy 0,3mm i zerwalem podczas rzutów dwa razy

Młody leszcz ze mnie w tej branży, ale co trzeba zrobić żeby zerwać żyłkę 0,30???:o

No chyba, że to była żyłka co dostałeś na komunię :39icon: to rozumiem .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Hotpoint napisał:

Młody leszcz ze mnie w tej branży, ale co trzeba zrobić żeby zerwać żyłkę 0,30???:o

No chyba, że to była żyłka co dostałeś na komunię :39icon: to rozumiem .

A ja nie rozumiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Grendziu napisał:
Blank. Można mieć sprzęt z górnej półki, można być Mistrzem Świata czy kim tam kto chce, ale czy to Ringers czy ktokolwiek dzisiaj też by zszedł o kiju. Wiedziałem już to przed wyjazdem. Windowy, Aventusy, nawet bielizna z Guru nie pomogła. Śnieg i deszcz oraz chory wschodni wiatr w pełni. Czarne uczy pokory, dlatego je tak uwielbiam. 

Aventus 13ft - tak tego szukałem, leci bardzo daleko, ma niesamowity zapas mocy i jest czuły. 40g koszyk czuć że się wyciąga, a kij ma odpowiednią czułość. Miałem łowić na dwa kije, łowiłem, na jeden, na 75metrze miałem niesamowity rozrzut, to nie był mój dzień. Do tego non stop wszystko się plątało, palce marzły, nawet pinki w pewnym momencie nie mogłem nałożyć na haczyk. Lubię takie porażki, uczą pokory i chce się walczyć dalej zerwalem 3 windowy, ehh, nie poddam się tak łatwo, o nie. 

Aventus na plus, [mention=2]Grendziu[/mention]na 

Autocenzura ;)

Edytowane przez Linek727
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam i bieliznę termalna i ciuchy odpowiednie, ja w tym czasie nie feederuje, wolę spinn. Można być super ubrany, ale jak pada śnieg z deszczem i masz w twarz wiatr to łowienie nie jest przyjemnością.

Mam prośbę, bo to między innymi forum Fundacji, nie używajmy wulgaryzmów podczas pisania?

Sam czasami przeklinam jak szewc, no ale tutaj nas czyta bardzo dużo osób w tym dzieci i młodzież, wygłupijamy się, bawmy się słowem, dokuczajmy, ale wiadomo jak... :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i bieliznę termalna i ciuchy odpowiednie, ja w tym czasie nie feederuje, wolę spinn. Można być super ubrany, ale jak pada śnieg z deszczem i masz w twarz wiatr to łowienie nie jest przyjemnością.
Mam prośbę, bo to między innymi forum Fundacji, nie używajmy wulgaryzmów podczas pisania
Sam czasami przeklinam jak szewc, no ale tutaj nas czyta bardzo dużo osób w tym dzieci i młodzież, wygłupijamy się, bawmy się słowem, dokuczajmy, ale wiadomo jak... :champagne-2010:
Grendziu a co to z dziwna taktyka o tej porze roku łowić pod wiatr zawsze staram się łowić od strony bez fali.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Splot napisał:

Grendziu a co to z dziwna taktyka o tej porze roku łowić pod wiatr emoji848.png zawsze staram się łowić od strony bez fali.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Wytypowałem najgłębsze możliwe miejsce, dystans plus głębokość czyli 75m/ 12m głębokości. 

Edit. Mogłem usiąść bokiem z koszem, ale chciałem siedzieć centralnie do wody, a deszcz ze śniegiem przyszedł chwilę później. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Grendziu napisał:

 

Mam prośbę, bo to między innymi forum Fundacji, nie używajmy wulgaryzmów podczas pisania?

Grendziu, masz rację, nie pomyślałem o tym z tej strony. Bardzo przepraszam. Postaram się poprawić.:champagne-2010:

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...