Skocz do zawartości

Tuning Cuzo F2


Ardiansson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

 

Chłopaki... czy wam się coś czasem nie pomyliło? 

Od cwaniakowania to jestem tutaj ja :39icon:

Oj niedoczekanie Twoje! Jeszcze może masz wyłączność na to? I co jeszcze? Może przytulić Cię i pochwalić? 

Byś się wstydził słoika warszawskiego tak pomawiać a wszem i wobec wiadomo, że nie ma cwaniaka nad Warszawiaka. Choćby był zapeklowany. :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spytam merytorycznie:

Dlaczego potrzebna jest taka konstrukcja? Cuzo podobno ma wytrzymywać 110-120 kg czy po prostu słaba konstrukcja? 

 

A na Ciebie starczy jeden słoik :P Ważna jest zawartość a nie opakowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NPC cały ten tuning zaczął się po wizycie w Szczecinie i łowieniu z mojego Cuzo na betonowym nabrzeżu.

To była lipa co widać na fotce. Zacząłem od wymiany nóg i stopek. Od razu było lepiej, ale musiałem jakby napiąć krzesło, żeby nie latało. Zobacz na strzałki.

Jednak trzeba to robić za każdym razem, gdy podniesiesz 4 litery, więc postanowiłem to wyeliminować, dlatego zrobiłem rozpórkę. Kasuje luzy i usztywnia konstrukcję. Działa naprawdę rewelacyjnie.

Wiadomo mógłbym kupić coś normalnego, bo Cuzo wziąłem, żeby zobaczyć czy w ogóle zaskoczę z feederem, ale teraz chyba już nie muszę.

 

C_1.jpg

C_2.jpg

Edytowane przez Hotpoint
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spytam merytorycznie:
Dlaczego potrzebna jest taka konstrukcja? Cuzo podobno ma wytrzymywać 110-120 kg czy po prostu słaba konstrukcja? 
 
A na Ciebie starczy jeden słoik  Ważna jest zawartość a nie opakowanie
Ja już to pisałem wielokrotne, że Cuzo f2 to konstrukcyjna porażka. Takie rozwiązanie juz dawno zastosował@Ostap, bo inaczej się siedzieć nie dało. de3c8edf4d93b3e14e7f64d4c1e02854.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elvis napisał:

Ja już to pisałem wielokrotne, że Cuzo f2 to konstrukcyjna porażka. Takie rozwiązanie juz dawno zastosował@Ostap, bo inaczej się siedzieć nie dało. de3c8edf4d93b3e14e7f64d4c1e02854.jpg

Dać mu Nobla.

Widać Ostap kasował co innego.

Ja nie mam takiej potrzeby.

Moźe będzie okazja to poskładam Cuzo na oryginalnych częściach, potem na moich i docenisz różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elvis napisał:
11 godzin temu, Hotpoint napisał:
Same cwaniaki i hejtery.
Nic już wam nie pokażę :39icon:
Jednemu pręt za twardy, drugi mnie słoikami straszy... daj pan spokój co tu się wyrabia. :grin-min:

Tu się nie podlizuj.

Ty to masz te żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...