Skocz do zawartości

tobiasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzaj. 
Z takim doświadczeniem powinieneś już pisać pierwszą książkę o łowieniu sandałów.
Mam dla Ciebie 3 pierwsze rozdziały:
1. Jak dojechać do Szczecina
2. Frytki na bulwarze.
3. Profesjonalne zanęcanie kołowrotkiem Daiwa.
------------------ Edit
Kolejne rozdziały proponuję:
4. Dlaczego nie biorą?
5. Wpływ ciśnienia i pogody na brania mętnookich.
6. Zawsze nie w porę czyli dzień przed lub po.
 
:grin-min:
[mention=2027]tobiasz[/mention] dużo badyli już ukręciłeś?
A ta Dajła to była typu spod?
Sorki za offa
Swoją drogą to fajne te gumki. Jak dobrze że nie spininguję ję za dużo, bo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, tobiasz napisał:

 

Niedzielna partyjka kiełbików, brzuszek niebieska opalizacja, aparat nie uchwycił na wykończonych, na surówce coś tam widać ?.

kielb.jpg

kielb sur.jpg

A czemu ja tego nie mam? ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dobra, bo mieliśmy zacząć od najniższej gramarury, ale Jarzyna prawie ze Szczecina zabiera mi kijek, to zabieramy się za budowę sandaczówki. 

Przypomnę, zwykły spinn mają być 4 kije zaczynając od kija do 7g a kończąc do 35g ten najcięższy. 

Więc teraz zlecam Panie ultra szybką szpadę ale nie do 35g tylko kij nr 3 do  maksumanego obciążenia 21-28g. Nie podaje zakresu od... Specjalnie. Przelotki tytanowe, łowić będę głównie na główki jigowe lub czeburaszki z odpowiednią gumą, czekam na propozycje ??? 

Damy radę zrobić wszystko na "Justynie"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo mieliśmy zacząć od najniższej gramarury, ale Jarzyna prawie ze Szczecina zabiera mi kijek, to zabieramy się za budowę sandaczówki. 
Przypomnę, zwykły spinn mają być 4 kije zaczynając od kija do 7g a kończąc do 35g ten najcięższy. 
Więc teraz zlecam Panie ultra szybką szpadę ale nie do 35g tylko kij nr 3 do  maksumanego obciążenia 21-28g. Nie podaje zakresu od... Specjalnie. Przelotki tytanowe, łowić będę głównie na główki jigowe lub czeburaszki z odpowiednią gumą, czekam na propozycje  
Damy radę zrobić wszystko na "Justynie"? 
I najlepiej jakieś podwójne zabezpieczenie przed utopieniem kołowrotka ciekawy jestem, kiedy Ty zaczniesz na to łowić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, mav3rick napisał:

I najlepiej jakieś podwójne zabezpieczenie przed utopieniem kołowrotka emoji16.png ciekawy jestem, kiedy Ty zaczniesz na to łowić :)

Jak zdąży do 10 lutego, to kto wie, może już niedługo ??? Odra, Szczecin jest do końca lutego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...