Skocz do zawartości

Buty dla ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, cygan786 napisał:

Polecam serie Terrex, na spodzie Continentala.

Myślałem, że sobie jajca robisz z tym Continentalem, ale faktycznie w opisie druga para z tych pokazanych na screenach jest z podeszwą na gumie Continentala. Do tego są najtańsze przy wadze około 400g, syna zapytam, które mu się podobają i te wybiorę, dzięki koledzy :champagne-2010:

Screenshot_20200607-181805_Chrome.jpg

Screenshot_20200607-181729_Chrome.jpg

Screenshot_20200607-181555_Chrome.jpg

Screenshot_20200607-184752_Chrome.jpg

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję jeszcze raz za wszystkie podpowiedzi, wybrałem te buty, które pasują mi najbardziej wizualnie. Nie powiem, że podeszwa Continentala mnie nie kusiła, jednak buty były całe czarne, więc by było trudno utrzymać je w czystości. Zamówiłem za pobraniem, by wysłali od ręki, dobre by było, gdyby dotarły do mnie przed wyjazdem na Grębów :D :champagne-2010::icon_arrow1::mauvaisepeche:

Screenshot_20200607-181555_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu , w ciemno bym nie polecił. Mialem i byly super. Mam jeszcze wysokie zimowe Terrex, przez brak zimy i lodu na zbiornikach nie sprawdzone. Buty przede wszystkim mają byc wygodne.

Ps. Te czarne kozacko wygladaja

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, ArekH napisał:

W takiej temp. To się w japonkach, a nie w ciężkich buciorach siedzi

Jak dożyjemy i będzie mnie stać to na 60te urodziny Ci takie ufunduje, uwierz mi, że będziesz częściej zakładał w upały jak japonki ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pierwsze testy bez żadnego zabezpieczenia przed wodą wypadły świetnie. Pomoczyłem buty w rzece dobre parę razy. W środku sucho a i skóra nie widać, aby łapała wodę. Teraz starym zwyczajem wyczyszczone i nawoskowane. 

IMG_20200921_175727.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartek.B, nie za gorąco Ci w nich było podczas przemieszczania się po lądzie oczywiście, bo wiadomo że w wodzie chłodzenie już jest.:D Mam uraz do poprzedników Demara, za gorące dla mnie były. Mam w piwnicy jeszcze chyba dwie pary, bardzo źle się w nich mi chodziło, do tego nie nadawały się na motor, bo stopa pod dźwignię zmiany biegów ledwie co wchodziła takie łomowate były. Służbowo w nich chyba raz chodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma, jednak zdecydowanie są to buty na temperatury oscylujące w granicach zera. Na duży plus na pewno fakt, że zrobiłem w nich dzisiaj około 8 km i noga się nie spociła a słońce dawało ostro. Trzeba się trochę przyzwyczaić do chodzenia, jednak w terenie spisują się świetnie. Trochę brakuje mi w nich czucia pod nogą, jednak przez krzaczory idzie się jak czołg. Ogólnie na razie jestem bardzo zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...