Skocz do zawartości

Buty dla ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • Administrator

Uważajcie na takie zakupy, gdzie nie ma telefonu kontaktowego i danych firmy.

https://www.lowabuty.com/

1/3 ceny, chciałem od razu kupić 3 pary, ale coś mi nie pasowało, przeryłem wszystkie podstrony, aby sprawdzić gdzie jest kontakt, zadałem zapytanie skąd i kiedy będzie nadana paczka...

Następnie zadzwoniłem do sekretariatu spoki ze screen a, z zapytaniem czy to jest ich sklep i czy można bezpiecznie zrobić zakupy. Pani odpowiedziała, że to nie ich sklep i prosi aby nie robić zakupów w tym sklepie internetowym, a dane ich  firmy nie powinny się tam znajdować.

 

Screenshot_2021_1126_120528.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o same buty- może już pisałem, nie chce mi się przeglądać postów - polecam firmę Grisport. Za 3-4 stówki można kupić kujawiaki z grubej, licowanej skóry. Nic się nie odkleja, buty trzymają jak wściekłe. Niestety, to skóra i wymaga rozchodzenia. Pomysły z wlewaniem dykty, żeby rozmiękczyć buty, pozostawiam miłośnikom dykty. Ja swoje chyba dwa miesiące musiałem rozłazić, dzięki czemu są jak kapcie. Za to takie buty można zaimpregnować nawet kawałkiem słoniny. Wiem, że to niemodne. Ale, gdy tak spojrzę obiektywnie wstecz z 30 lat temu, mając dostęp do obecnych nowości, to specjalnego postępu nie widzę, a raczej marketingowe zamulanie pały. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jedyne i najlepsze ever to te:

 

https://www.specshop.pl/product-pol-19619-LOWA-Buty-taktyczne-ZEPHYR-GTX-R-LO-TF-Czarny-310589-0999-P.html?gclid=CjwKCAiAwKyNBhBfEiwA_mrUMrAiabMeDWLeza5oh53CmCL_d8YqDiLYsumSVQ4Blw_9TR0YCpX1rhoCmVcQAvD_BwE

przez Black Srajder i prawie wtopę nie kupiłem ich i teraz ciekawe czy czekać na nie na 2 dzień świąt ? a były po 549zł ino oliwkowe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • Administrator

Ja pierdziu. Nie mogę poszukać sobie moich ulubionych kapci w moim rozmiarze, czy to wina tego co się dzieje na Ukrainie? Lowa zephir 42,5 czarne niskie brak?

Szukam cuś innego, może Graff?

Ktoś coś wie o tym?

https://borhunter.pl/buty-trekkingowe-graff-montana-carbon-edition-131.html?gclid=CjwKCAjwyryUBhBSEiwAGN5OCOObrpnT20gcwXMuPirrilIzDz1C-mphHWtDfMvxURUK4u3bQuhpxRoCOvsQAvD_BwE#152=5506

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...