Skocz do zawartości

Buty dla ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam temat. Zaczynam się rozglądać za butami, bo moje skatowane zaczęły przepuszczać wodę. Co byście polecili w kwocie 200-400pln. Warunki tylko takie, by mi posłużyły, nie przepuszczały wody przy przejściu przez kalużę i najważniejsze, nie mogą być różowe. Przeglądam buty trekkingowe i zgłupłem, chciałbym je zamówić już na Grębów, czyli z szybką dostawą do czwartku :D:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77wiem, że nie posłuchasz, ale jedyny mądry wybór to Lowa w pierwszym poście, kupiłem inne po latach i to był błąd.

Szukam spodnio butów lub woderow. Na obcej wodzie jak wczoraj i przy 30km/h wietrze aby nie uszkodzić łodzi bezcenne, więc jak ktoś coś poleci będę wdzięczny. Ponieważ jest to dodatkowy osprzęt używany na chwilę nie musi by na wypasie, tylko cena i jakość na budżetowym poziomie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie @Grendziu masz rację, tylko te buty przekraczają prawie dwukrotnie górną półkę moich zamierzonych wydatków. Nie dam za buty na ryby +600 pln, a jakieś fajniejsze modele to już pod 800pln kosztują. Decathlon byłby fajnym rozwiązaniem, tylko nie wiem czy zdążą z dostawą na środę. Najwyżej na Grębów pojadę w starych butach, lansu nie będzie :D

Trochę ostatnio schudłem, wbijam się wreszcie w ogrodniczki Koruma, więc i nowe buty by się przydały :D:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, ArekH napisał:

A wejdzie tam brzuchol Pana przytytego:champagne-2010:

Na poważnie, dzięki, czemu nie:champagne-2010:

Co do Lowa i tych co kupiłem później. 

Noga oddycha, nie poci się nawet przy 30stopniach, fakt nie opina, w takich warunkach je używałem m. Na ryby jadę często na długo, czasami na dobę i są zarabiste. Nawet na akty notarialne jak były nowe chodziłem, były tak uniwersalne i jakościowo zajebiste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Grendziu napisał:

nie poci się nawet przy 30stopniach

W takiej temp. To się w japonkach, a nie w ciężkich buciorach siedzi. 

 

 

58 minut temu, Grendziu napisał:

A wejdzie tam brzuchol Pana przytytego

A nie wiem. Przecież ja szczuplutki jestem. :D:D:D:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/buty-adidas-terrex-eastrail-mid-gtx-f36760-44-8632929144?fromVariant=8632921494
Czy "Abibas"  ma dobre buty trekkingowe, miał ktoś z nimi styczność. Szukam w miarę "pewnej" firmy i wydaje mi się, że Adidas bubla by nie puścił na rynek?
Polecam serie Terrex, na spodzie Continentala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...