Skocz do zawartości

Buty dla ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Z butów "dla Ryb"  totalnie nie jestem zadowolony, marznie noga w tym zimnie na pontonach, więc pewnie swego czasu wrócę do sprawdzonego modelu... 

Tym razem szukam spodniobutow, bo przewiduję, że ze slipem może być różnie. 

Generalnie na łódź będzie można wchodzić do mnie tylko w czystych butach ala japonki, a jak komuś będzie zimno to niech sobie założy na nie fotowoltaike i podgrzewa na bieżąco ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Generalnie na łódź będzie można wchodzić do mnie tylko w czystych butach ala japonki,

Wstaw ją sobie do salonu zamiast kanapy, będziesz miał zawsze czystą. :champagne-2010: A Znając życie, pierwszy ją usyfisz. :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z butów "dla Ryb"  totalnie nie jestem zadowolony, marznie noga w tym zimnie na pontonach, więc pewnie swego czasu wrócę do sprawdzonego modelu... 
Tym razem szukam spodniobutow, bo przewiduję, że ze slipem może być różnie. 
Generalnie na łódź będzie można wchodzić do mnie tylko w czystych butach ala japonki, a jak komuś będzie zimno to niech sobie założy na nie fotowoltaike i podgrzewa na bieżąco
Mój stary to fanatyk wędkarstwa...

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopię.

Jeżeli szukacie solidnych butów, na Vibramie, które nie przemakają, są wygodne i cenowo strawne, to polecam firmę Grisport - taka włoska firma (jak dobrze pamiętam).

Ja jestem starej daty i do pieszej tyry wolę buty z licowej skóry, bo tekstylne szmaciaki (z całym uznaniem dla membran) to szmaciaki. Licową skórę można zaimpregnować nawet skórką słoniny. Wędki po umyciu również, ale potem trzeba je wyglansować szmatką - tyczka po takim zabiegu nie ślizga w rękach podczas deszczu.

Swoje Grisporty, szczególnie ten lewy, musiałem ze dwa miechy rozchodzić, bo się źle zagiął i uwierał. Ale teraz mam jak w papciach. Noga się nie poci, podeszwa nie ślizga na mokrym, buty nie przemakają, są solidne... Szczerze polecam :)

PS. Z Prologiców jestem tak samo zadowolony. Ale to również solidna licówka.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzedniego zakupu totalnie nie jestem zadowolony, noga marzła etc. Myślę ponownie o Zephyr Lowa, a tymczasem googe po "taniości" podpowiada mi coś takiego. 
https://military.pl/p/buty-zephyr-grom-z007-black
Nosiłem jakiś poprzedni model. Zmarzniesz. Kup sobie takie coś. Mam i nigdy nie zmarzłem https://allegro.pl/oferta/lekkie-kalosze-piankowe-lemigo-50-c-arctic-42-7127730339?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_SHS_pla_obuwie_meskie&ev_adgr=Kalosze&gclid=CjwKCAiAjp6BBhAIEiwAkO9WupQKjnXmK4t-ZTUnd_Hal_sO5pfGyDHKntoKQC-8oHfx_Rtl1ORJ7RoCEgIQAvD_BwE

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
56 minut temu, Grendziu napisał:

Z poprzedniego zakupu totalnie nie jestem zadowolony

 

Dnia 14.12.2020 o 10:59, Grendziu napisał:

Z butów "dla Ryb"  totalnie nie jestem zadowolony

Widzę, że w głowie nic się nie zmieniło ?

Dzięki Panowie za propozycję, jeśli wszystko ma jakieś wady to zostanę przy Lowa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...