Skocz do zawartości

Ugotowani "dla Ryb" - nasze przepisy kulinarne


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Warto czasami być chorym. Podane do łóżka ???

IMG_20201031_145202.jpg

Kiedy widzę taki zestaw, to moja wyobraźnia podpowiada mi, że ktoś wyp... w mojej kuchni frytkownicę na glebę, taką z przepalonym olejem.

A potem ten ktoś rzekł: "Już to wycieram. Mam takie specjalne szmatki z sojowego ryżu."

Żarcik - chapałbym te dary jak Reksio :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karkówka po żydowsku 

1.5 kg karkówki
0,7 kg pieczarek
5-6 cebul
0,5 słoika ogórków konserwowych
1 szklanka ketchupu
Karkówke pokroić w plastry, trochę rozbić, przyprawić solą, pieprzem i czosnkiem. Obtoczyć w mące i obsmażyć lekko z dwóch stron. Cebulę pokroić w półksiężyce. Ogórki pokroić w plastry. Pieczarki pokroić w większe części i podsmażyć na patelni. Zrobić sos z 1 szklanki zalewy z ogórków i 1 szklanki ketchupu (najsmaczniejsze pół ketchup łagodny, pół ketchup pikantny). W naczyniu układać mięso i warzywa warstwowo. Ostania warstwa warzywa. Wszystko zalać sosem. Piec pod przykryciem w 200 stopniach aż mięso będzie miękkie. Ewentualnie pod koniec odkryć. 

20201107_092432.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semi napisał:

U mnie się bigos na palniku od rana pyrka. :D

Jeżeli  rodzice mają kuchnię kaflową jedź do nich postaw bigos na 2 dni Różni A na gazie A na kuchni jest duża Ale to pewnie wiesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, suwi napisał:

Jeżeli  rodzice mają kuchnię kaflową jedź do nich postaw bigos na 2 dni Różni A na gazie A na kuchni jest duża Ale to pewnie wiesz 

Mają jeszcze kuchnię kaflową i wiem że lepszy bigos na drewnie gotowany, ale niestety nieprędko pewnie do rodziców pojadę niestety. Nie ma co być wybrednym, na gazie też będzie zajebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...