Skocz do zawartości

Ugotowani "dla Ryb" - nasze przepisy kulinarne


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, Semi napisał:

Powoli szykuję się na wędzenie w przyszły weekend. W planie kiełbasa, kiełbasa krakowska, kabanosy, schab, boczek, serki typu włoskiego i ćwiartki z kurczaka.

Ja mam nauczkę, kolega poprosił mnie, abym zrobił mniej soli niż zawsze, bo chce mięcho dla synka, posłuchałem się, do tego zamiast peklosoli,  dałem  sól himalajską plus przyprawy, przedobrzyłem, wywaliłem dzisiaj ponad 10kg mięsa do śmieci. Wieprzowina + woda + peklosól + eksperymenty = ok w innym przypadku będzie padlina????????

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Właśnie zamówiłem "sugerowane" mięso pod hamburgery, aby było top. Należy je wymieszać, można zamrozić.

Jeśli u mnie na wsi prawdziwy, bardzo dobry hamburger kosztuję 25zl 300g, to po odliczeniu mięsa , bułki , warzyw, sosów, opakowań etc. zostaję około 10zł brutto, czyli aby zarobić 500zl brutto należy wyprodukować min 50 sztuk dziennie, a należy doliczyć, zusy, wypłaty, opłaty za czynsz inne etc???

Czyli aby jakos żyć, trzeba sprzedawać 100sztuk na dobę min najlepszych hamburgeow w mieście???

received_641495740442888.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, że ten, jak ktoś chce się zatruć wołowiną to zapraszam ???

Teraz tylko poszukać zajefany przepis na burgery i można pożerać ???

IMG_20220217_210743.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ostatnio zrobione burgery smakowały jak ???

Byłem dzisiaj w mojej burgerowni, dostałem od nich mięso i wskazówki jak zrobić i w końcu wyszło ???

"Tata wyśmienite" nie ma lepszego podziękowania ?

 

IMG_20220222_194643.jpg

IMG_20220222_194532.jpg

IMG_20220222_194516.jpg

IMG_20220222_194333.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzisiaj ponownie burger, wg "mojego mięsa" ponownie wyszło. Trzeba kupić Food Truck i w końcu się przebranżowić. Do zobaczenia gdzieś w Hiszpanii ??????

 

IMG_20220224_151300.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...