Skocz do zawartości

Ugotowani "dla Ryb" - nasze przepisy kulinarne


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Ruda napisał:

Mi tłumaczyć nie musisz... A kto nie wie, i tak nie zrozumie... ? Miałam okazję, jadłam i jeszcze bym jadła, tylko, że nie mam ? Ten zapach ? Ale smak.... ?

Na wakacjach w Holandii spróbowałam tyle serów i śledzi, co pewnie przeciętny Polak spożywa w ciągu życia. Wstyd mi ?

W tej chwili gotuję żurek dla koleżanki, wiecie, taki na zakwasie, z suszonymi grzybami i wędzonką... Małe 12 litrów ?. 

 

Olu, nie ma sie czego wstydzić.

Wakacje są po to zeby wypocząć zabawić sie i szaleć - rownież kulinarnie ☺️

Żurek jak najbardziej wskazany samo zdrowie i jaki smaczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jurek napisał:

:o ?? 

 

Jurek 

9 godzin temu, MrProper napisał:

są to śledzie surowe, jakoś tam „kiszone” - nie wiem jak i jak długo.

Nie są to śledzie typu skandynawskiego bynajmniej. Choć jak sie je zjada tuż przed data ważności to już czuć ze to ryyyyba, ale za to jak smakują ehhhhh☺️

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie mięsko, zapiekanki, klopsiki i znowu mięsko, czasem rybka jakaś... a u mnie ostatnio tajska była. Dobrze, że w Biedrze można nowe zapasy zrobić bo była chyba całkiem dobra (nic nie zostało ) Za to jutro moja córcia ma urodziny i poszłam dzisiaj w innym kierunku...f3597d0f55339b10114579f5dec639df.jpgcdc2563d11ac2cd713c328c6426f425e.jpg

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie mięsko, zapiekanki, klopsiki i znowu mięsko, czasem rybka jakaś... a u mnie ostatnio tajska była. Dobrze, że w Biedrze można nowe zapasy zrobić bo była chyba całkiem dobra (nic nie zostało ) Za to jutro moja córcia ma urodziny i poszłam dzisiaj w innym kierunku...f3597d0f55339b10114579f5dec639df.jpg&key=3943c670c937f481e0f05faa50765d09cab85eb23cf2f7357b856243a2aaefd1cdc2563d11ac2cd713c328c6426f425e.jpg&key=2db8e2a0cabd5deb30f29a93086fd8977c0d2acf6c309d822386c770d5869857

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka


Miodzio,smakowicie wygląda. I pewnie taki jest. Uwielbiam torty. U mnie ostatnio dla żony koleżanka robiła. Malinowy. 26219c9ce7dbccf42e8ac77f2e5db5a5.jpg
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Mała napisał:

@Grendziu nie ma sprawy, zabieraj kiedyś swoją rodzinkę to wymyślę nową bombę kaloryczną emoji5.png

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 

Najważniejsze , że wróciłaś do forumowego grona, oby na zawsze :champagne-2010:

A mnie chodzą pstrągi i żurek teraz, paczaj jak by się zgrało wszystko :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zróbmy tak... Ty przygotujesz rybki,@Ruda żurek (bo jest pyszny), moja działka to deser...trzeba skompletować jeszcze kilku kuchcików z tego grona żeby kubki smakowe oszalały...i można rozpocząć ucztę

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Mała napisał:

To zróbmy tak... Ty przygotujesz rybki,@Ruda żurek (bo jest pyszny), moja działka to deser...trzeba skompletować jeszcze kilku kuchcików z tego grona żeby kubki smakowe oszalały...i można rozpocząć ucztę emoji6.png

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 

Jestem na tak, a i z @Ruda zmierzyłbym się na żurki:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...