Skocz do zawartości

Ugotowani "dla Ryb" - nasze przepisy kulinarne


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 dzień bez mięsa. Dramat. 
A jutro impreza w stylu nasza klasa z podstawówki. Lokal, żarcie i alko a ja jako jedyny o wodzie
Alko odpuść. Jedz samo mięso i warzywa.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Splot napisał:

Znaczy się ssanie ma emoji3516.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Aaaaa trza było tak od razu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

10 dzień bez mięsa. Dramat. 

A jutro impreza w stylu nasza klasa z podstawówki. Lokal, żarcie i alko a ja jako jedyny o wodzie>:(

Weź ze sobą paprykę, będziesz przegryzał ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Grendziu napisał:

10 dzień bez mięsa. Dramat. 

A jutro impreza w stylu nasza klasa z podstawówki. Lokal, żarcie i alko a ja jako jedyny o wodzie>:(

I to jest niby ta poprawa komfortu życia? To Ja podziękował. :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prosty przepis na białą kiełbasę, ja zrobiłem z 1,5 kg łopatki wieprzowej i 1,5 kg gulaszowego z indyka. Mięso pokroiłem w kostkę i zasoliłem (2 dkg soli na kilogram mięsa), potem dwa dni leżakowało w lodówce. Dziś przpuściłem przez grubą siatkę i doprawiłem pieprzem (2 gramy na kilogram mięsa), oraz majerankiem całość około 5-6 gram. Dodałem także 6 sporych ząbków czosnku wyciśniętych przez praskę. Mieszałem jakieś 15 minut, odczekałem godzinę i do jelita.:D

IMG_20190419_151308.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Semi napisał:

Prosty przepis na białą kiełbasę, ja zrobiłem z 1,5 kg łopatki wieprzowej i 1,5 kg gulaszowego z indyka. Mięso pokroiłem w kostkę i zasoliłem (2 dkg soli na kilogram mięsa), potem dwa dni leżakowało w lodówce. Dziś przpuściłem przez grubą siatkę i doprawiłem pieprzem (2 gramy na kilogram mięsa), oraz majerankiem całość około 5-6 gram. Dodałem także 6 sporych ząbków czosnku wyciśniętych przez praskę. Mieszałem jakieś 15 minut, odczekałem godzinę i do jelita.:D

 

 

Ślinka cieknie na takie widoki :) :icon_arrow1::champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MrProper napisał:

 

Ślinka cieknie na takie widoki :) :icon_arrow1::champagne-2010:

Wczoraj mięsa nie jadłem, to nawet nie spróbowałem jaka wyszła, dziś odparzałem do żurku i muszę przyznać że jedna z lepszych jakie do tej pory robiłem, a robiłem sporo.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Semi napisał:

Wczoraj mięsa nie jadłem, to nawet nie spróbowałem jaka wyszła, dziś odparzałem do żurku i muszę przyznać że jedna z lepszych jakie do tej pory robiłem, a robiłem sporo.:D

Tak tak  - jeszcze się drocz;) :(:champagne-2010:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam ochotę na ciasto drożdżowe, tylko niestety nie było rabarbaru i musiałem wziąść truskawki. 12da109187948aaf5142e710a8b3056b.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...