Skocz do zawartości

Wózek czy taczka wędkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Od kilku sezonów zastanawiam się czy to już ten moment, aby kupić wózek wędkarski, tak aby móc za jednym razem dojść do swojej miejscówki. Dziś  mi do tego zakupu zdecydowanie bliżej, gdyż targać  mi będzie w nowym sezonie i więcej tobołów jak i do miejscówki mam dalej :)

Na razie szukam w necie zamienników, ale nie powiedziane, że znajdę coś innego.

Szczerze to nie mam zielonego pojęcia czym się kierować przy zakupie, poza swoją wyobraźnią i tym, że:
a) wózek musi być mocny,
b) łatwy w rozkładaniu,
c) pakowny,
d) mały po złożeniu do auta.
HELP!!!


1. Przed chwilą wpadło w oko
https://www.vidaxl.pl/p/90446/wozek-fotel-na-kolkach-ze-stolikiem-3w1-niebieski?gclid=CjwKEAiAkvmzBRDQpozmt-uluCQSJACvCd1laF9ci09s9-SIGUHVm92Uh7Yw1Dzum9iqVv6Rj8dzfRoCQaLw_wcB

2. To mi jest najbliższe, ale wydaje się zabierać najwięcej miejsca

http://allegro.pl/wozek-ogrodowy-transportowy-taczka-przyczepka-i5648154648.html

No i jest także jeszcze taczka, jako,  że mam słabość do Daiwa....

taczka.jpg.ed0e425e5dc1e089d2823c0caed28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo tyż przymierzam się do zakupu wozu. Jestem jednak marnym geolożyną i nie stać mnie na takie frykasy z Daiwy.

Poważnie pisząc, to uważam, że wszystko powinno być dość kompaktowe. Rozumiem Darku, że lubisz rozstawiać sprzęt w pół dnia, ale ja sądzę, że sam wózek mi starczy. Niedawno myślałem o stworzeniu własnego w garażu, ale z garażem problem i z czasem. Na chwilę obecną najbliżej mi do elektrostatyka. Cena dość przystępna, rozmiar dwojaki, no i dobre, bo polskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dominik mówisz i masz... (film)
 Ja muszę poprosić ojca aby mi taki zrobił lub podobny, bo spawać nie umiem. Co do wózka to od 3 lat odkładam jego zakup, więc jeśli nie muszę to się bronie na maksa z zakupem...

A, że mam łapkę zwichrowaną i miejscówkę nową gdzie będzie trzeba daleko biegać, to muszę spojrzeć z kilku stron na funkcjonalność takiej zabawki i przymrużyć oko na cenę czasem...

Decyzję pewnie podejmę w kwietniu, a i nie wiem, czy nie zrezygnuję z zakupu kosztem chodzenia i noszenia 2 lub 3 razy sprzętu :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten film bardzo dobrze. Dobre wózki, zwłaszcza, że każdy z nich zrobił sobie idealnie pod siebie. Mnie czeka w styczniu dużo poważniejsza operacja mechaniczna, więc na wózek może braknąć czasu. Zlecać też nie ma co, bo będzie drożej, jak kupić elektrosatyk. Zobaczymy, może pójdę do Pana Henia i w wolnym czasie coś u niego podziubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Administrator

Hmmm, po czasie uważam że najlepszy jest w sezonie kontener budowlany mieszkalny blisko łowiska?, a dla mobilnych to camper lub pickup. Wtedy nie ma wymówki, co, gdzie, kiedy i jak, że nie zabrałem sprzętu imię mogłem się dostosować ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Grendziu masz wózek? Czy już odpuściłeś?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Odpuściłem. Jako ochotniczy strażak Fundacji dla Ryb dojeżdżam do łowiska gdzie chcę, jestem też w straży jeziora Czarnego i wynegocjowałem swego czasu fajne miejsce na pomost przy parkingu, to jest to gadżet zbędny na akwenach, na których często łowię. Poza tym uznałem, że zbyt wiele miejsca w aucie zajmie, a jak jadę na ryby to się nie mieszczę i taki tak.:icon_arrow1:

Gdyby mnie było stać, to bym wziął coś takiego, bardziej funkcjonalne?

https://www.olx.pl/oferta/land-rover-defender-2-2-td4-wyprawowy-pelne-wyposazenie-CID5-IDmK3Hu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...