Skocz do zawartości

Długość i grubość przyponu wędkarskiego


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, ArekH napisał:

Brnąc dalej w ten temat. Jedni dipują kukurydzę, inni zostawiają by skisła. Kwestia dnia i podejścia ryb. 

Ok. Ale amoniak jest blee.

Łowiłes kiedys na kilkudniową pszenice lub zanęte pozostawiną na słońcu?

Jak już waliła na maksa? Ja kiedys tak i uważam, że gorsze sa efekty.

To samo z robalami się  dzieję, tylko szybciej śmerdzą i się pocą. 

Nie płuczesz nigdy robali przed łowieniem?O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Łowiłes kiedys na kilkudniową pszenice lub zanęte pozostawiną na słońcu?

Osobiście nie Darku i nie mam zamiaru Ciebie oszukiwać. Ale mam w tym temacie namacalne doświadczenia. Pisałem już chyba kiedyś o tym. Bark w bark, wędkowałem z kolegą. U niego brania Jazi na maxa, u Mnie? od przypadku. Jego wynik 26szt. Mój? 6 szt. Po czasie zaglądam do jego wiaderka. Zapach wykręca nos. Wędkował na skisłą zanętę. Nie rozważnie. Po prostu mu się zepsuła i nie miał innej a był umówiony na wyjazd. Daleko nie szukaj. Zapytaj @booohal po co psuje kukurydzę. :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał:

Sramy w wątek przypony, a powinno być taktyki połowu. :$

Na temat smaków zmieniłem już:
https://dlaryb.pl/forums/topic/1825-śmierduchy-wędkarskie/
 

23 minuty temu, ArekH napisał:

Osobiście nie Darku i nie mam zamiaru Ciebie oszukiwać. Ale mam w tym temacie namacalne doświadczenia. Pisałem już chyba kiedyś o tym. Bark w bark, wędkowałem z kolegą. U niego brania Jazi na maxa, u Mnie? od przypadku. Jego wynik 26szt. Mój? 6 szt. Po czasie zaglądam do jego wiaderka. Zapach wykręca nos. Wędkował na skisłą zanętę. Nie rozważnie. Po prostu mu się zepsuła i nie miał innej a był umówiony na wyjazd. Daleko nie szukaj. Zapytaj @booohal po co psuje kukurydzę. :champagne-2010:

Co do przykładu, bardziej miarodajny byłby gdyście zamienili się miejscówkami lub zanętami i wtedy wyniki do porównania:champagne-2010:

Przypon z hakiem nr 22, na co oprócz uklejek? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Splot napisał:

@Grendziu hak 22 jest na każdą rybę kiedy łowisz na małe przynęty w zimne miesiące. Bardzo dobra prezentacja robactwa.

Pod leszcze 4kg się nie sprostuję, to jest jak drut, w palcach się wygina, cienkie i małe :P

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grendziu napisał:

Pod leszcze 4kg się nie sprostuję, to jest jak drut, w palcach się wygina, cienkie i małe :P

Jak masz czystą wodę (bez zaczepów znaczy) to wyholujesz. Dlatego ja mam haki 20 Anglijskie Panie Darku :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...