Skocz do zawartości

Feeder Daiwa D Fish


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
8 minut temu, stas1 napisał:

Przy delikatnym kijaszku (mój fish),na kanale Odry stosuje z powodzeniem 10gr czasami 20gr ,W wielu miejscach w sezonie woda prawie stoi,jest ok

A jaki masz model tego delikatnego "kijaszka"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
35 minut temu, stas1 napisał:

Daiwa d fish z dorobioną cieniuśką szczytóweczką

Jak się spisuję?

Mam mega słabość do kijków DAIWA - co do kołowrotków, też pewnie bym miał, ale ta najwyższa półka boli po kieszeni i nie dałem się jeszcze wkręcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bajka,koszt zapłaciłem 120 zł,nie rozstaje się z nim,największy lech 61cm,karpiki spoko pięknie pracuje pod rybką polecam każdemu choć mało kto chce w ten kijek uwierzyć,bo tani

foto1.jpg

Edytowane przez stas1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na blogu napisałem coś takiego

"Pierwszy z nich to ultra delikatny Mitchell Avocet Winckle Picker gdzie jego gramatura to 5-15g, oraz Tuberttini Telica 11st 10-40g z tym drugim wstrzymuję się do targów w Poznaniu, ponoć mają być nowsze modele, będzie okazja dotknąć, przetestować na sucho. Tuberttini ma też służyć mi do method feeder.

Kto wie, może jeszcze podczas Rybomanii  zmienię zdanie i w szale zakupowym zauroczę się czymś innym, ale mniej więcej takie są moje plany na rok 2016 - delikatnie i finezyjnie jeśli będzie to tylko możliwe, ultra lekki Mitchell vs Tuberttini. "


I nie wiem czy tego słowa dotrzymam - Daiwa d Fish jest pokusą - Tubertitini mi przypasił jak miałem w ręce model  Andrzeja, a na Rybomanii ma być nowy model - więc bądź mądry i pisz wiersze. 

Na pewno  chcę  mieć dwa kijki do testów - jeden ultra delikatny picker, drugi ala Quvier - co wybrać, boli głowa :P

Staś do ilu jest d Fish i na jaką szczytówkę wymieniłeś? (oglądam własnie katalog DAIWA na rok 2016 i jeszcze do feederów nie doszedłem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, stas1 napisał:

Powiedziałbym że to quiwer do 40 max 50gr

Przejrzałem cały katalog Daiwa tutaj, ale nie widzę d Fish, ponawiam pytanie,  Stasiu używasz specjalnej bardziej miękkiej szczytówki czy specjalnej? Ile ma oz?
 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na katalogach,wiem że to kij ze szkockiej dystrybucji.

Do tego kijka dorobiłem bardziej miękką szczytówkę,oryginalna jest ciut sztywna dlatego stosuję ja rzadziej gdy nastawiam się na wieczorne leszcze

Edytowane przez stas1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...