Skocz do zawartości

Paraboliczny feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3,60 do 50 gram pod karpie i jesiotry, wiesz gdzie łowię i jak, metoda lub średnie koszyki.

myślałem nad Daiwa Windcast Method Feeder 3,60m 80g ale te 80 gr też chyba trochę dużo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzięki Grendziu, fajna propozycja , podoba mi się wersja 3,50  a to mi już nie wejdzie do pokrowca w dwuskładzie ... trzeba by się zastanowić nad tym 3,30 

Pisałeś że rybka 5kg dała czadu na tym kiju, ciekawe jakby się sprawdził przy jesiotrach. 

A to : 

Wędka Browning King 2 Commercial Carp Feeder 3,3m/60gr

Jeśli wędka ma 330 i jest w dwuskładzie to powinna mieć transportowej 165  a piszą że 170 . To dla mnie ważne żeby weszły do pokrowca. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@jakub_wr one mają własny pokrowiec, bardzo fajny jakby co z miejscem na kręciołek. Pamiętam jak Phil Ringers ją chwalił na tartgach 2016. Kręcił trochę wtedyvnosem co do ceny, ale na stoisku w tym roku już mieli je do sprzedaży w Raju Wędkarskim :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2017 o 08:53, jakub_wr napisał:
Dzięki Grendziu, fajna propozycja , podoba mi się wersja 3,50  a to mi już nie wejdzie do pokrowca w dwuskładzie ... trzeba by się zastanowić nad tym 3,30 
Pisałeś że rybka 5kg dała czadu na tym kiju, ciekawe jakby się sprawdził przy jesiotrach. 
A to : 
Wędka Browning King 2 Commercial Carp Feeder 3,3m/60gr
Jeśli wędka ma 330 i jest w dwuskładzie to powinna mieć transportowej 165  a piszą że 170 . To dla mnie ważne żeby weszły do pokrowca. 
 
 


Jakubie, muszę Cię zmartwić. Wędki 3.30 (11') po złożeniu mają około 173 cm.
165 by miały gdyby nie fakt, że trzeba je jeszcze jakoś połączyć i do tego jest potrzebna zakładka około 5-8 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale nie czytałem konwersacji od początku. Ale jeśli szukasz kija który wejdzie ci do pokrowca to polecam shimano Bast Master Dx Feeder w wersji  9-11FT czyli przeliczając na nasze 2.74 / 3.35. Ten kij składa się z 3 składów plus szczytówka. Wędka paraboliczna ale nie lejąca się. Mi osobiście łowi się nią bardzo dobrze. Długość transportowa chyba 1,3m albo 1,2m a cw do 70g. Myślę że warto rozważyć ten kij. Generalnie kosztuje po 650zł ale ja kupiłem za 400zł 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba przed chwilą zmierzyłem commerciala Brownnga,równo 170cm,na dniach przyjdzie do mnie pokrowiec Trapera to Ci powiem po przymiarkach u kolegów powinien wejść,

Film który nakręciłeś kiedyś to właśnie Browning commerxcial King carp feeder spokojnie obsługuje znane nam ryby ,jesiotrom podołał nawet 3,0 m słabszy model myślę że powinieneś być zadowolony,chyba że szukasz kija na Wasze klubowe łowisko to poczekaj pojedziemy po mistrzostwach Polski to połowisz sobie sonikiem s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy większych rybkach wchodzi w ładna parabolę i jest czym przytrzymać,ale typowa klucha paraboliczna to nie jest

 

Edytowane przez stas1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...