Skocz do zawartości

Nowości firmy Nash


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Długo się zastanawiałem zanim zakupiłem pierwszy raz produkt firmy Nash, ano bo najtańsi nie są w sumie. Pierwszy mój zakup to Ballmaker Nash o średnicy 60mm - taki przyrząd do formowania kul... 

Później z bólem głowy kupiłem parasol, a w  "brolkę" i nie żałuję - jest rewelacyjna i z czystym sumieniem mogę ją każdemu polecić:

parasol.jpg.5e76e97e31aa85f9ff145bb3eadf

No a, że o nowościach nowa, to zaprezentujemy specjalną edycję "cytrynek"
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Ostap napisał:

Ile tan półnamiot kosztuje? Wygląda kozacko. Widziałem go na filmie Kevina

500zł - ale było warto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam z nasha materiały przyponowe :

armourlink to miękka tonąca plecionka 

combilink plecionka w otulinie

chod-link to materiał do sztywnych przyponów

polecam również micro krętliki z oczkiem są super przy malej wielkości sporo wytrzymują

no i pastę wolframowa

wiem nash nie jest najtańszy ale jakościowo to F1 

dla porównania powyższe materiały czy to z foxa , kordy  chodzą w podobnych cenach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Maciek czekam na recenzję, bo chcę się skusić na te kulki. Lubię naturalne zapachy, śmierduchy rybne i inne,  bardziej niż te wszystkie owocowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
Dnia 10.03.2016 o 18:33, MjMaciek napisał:

The key są już u mnie na wyposażeniu wraz z dubelsami pop up the key, szeregiem kulek 10 mm w tym cytrusowe te najnowsze - potestuję je.

@MjMaciek napisałeś w innym wątku, że na Nasha kulki połowiłeś, a na Tandem Baits nie, które Nasha są skuteczne. Ja mam jakieś mini pomarańczowe ale nigdy brania nie miałem niestety.

Przyznam, że potrzebuję dużych kulek na grubą rybę, nie chcę ich kupować "sto naście" rodzajów tylko 2/3 w tym sezonie. Na bank chcę te na filmie wyżej, ale jakie inne... Sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o liguidach z nasha mam sprawdzony i łowny.

Co do kulek w tamtym sezonie testowałem serię instat  http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/nash-przynety-instant-action-g4-a277-p2434-k16113.html i polecam przepis według innego znanego łowcy z innego forum - kulki  nash instant kryl & crab  zalane liguidem drenan crylowym tylko sobie powierć kulki przed zalaniem .

Ta mieszanka jest super fajnie biorą na nie karpiszony.

Teoderi tylko ciepła woda

Czekoladowe - zero

the key testy przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...