Skocz do zawartości

Co dajecie do koszyczka łowiac na feedera


Artur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mam sklep pod ręką, dzwonie i już. Najgorsze jest to, że do czwartku z rana muszę wiedzieć ile litrów zużyje przez cały tydzień. Martwe robale mnie nie przekonały niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, ArekH napisał:

Tu mamy podobnie w temacie z martwymi. Choć na komercyjnej wannie płoć na to siadała.

To trzeba tak podać robaczki na haczyku aby nie siadała :pb_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było to niczym złym. Pyro jedna złośliwa. Zapodałem wbrew sobie na haku14 PR36 dwa martwe przy Metodzie. Siadły na to 4 Karpiki,Linek,Jesiotr i kilka Płotek właśnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Nie było to niczym złym. Pyro jedna złośliwa. Zapodałem wbrew sobie na haku14 PR36 dwa martwe przy Metodzie. Siadły na to 4 Karpiki,Linek,Jesiotr i kilka Płotek właśnie!

A ja robię tak:

CZARY - MARY - HOKUS - POKUS i jest zawsze karp :pb_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, ArekH napisał:

I tak sobie robisz zlewkę ze starszego? Mamusia i Tatko nie uczyli szacunku dla starszyzny? Pewnie uczyli. Ale nierób o spławikach myślał. :P 

No bo byś chciał wszystko od raz, tak i już, jakieś sekrety trzeba zostawić na zaś :pb_lol: Czym będę zaskakiwał na forum? W 3 minuty wysypać mam, całe 35 letnie doświadczenie w wędkowaniu ponoć.

Receptury zanęt czy przynęt obmyślałem dekadami - nie zdradzę drugiej części zaklęcia, nie dziś :pb_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie młodzieńcze. Sekrety(wędkarskie) to na nocce nad Odrą będą. Ale czaruj. to swoje "Skło"( to po Indiańsku żona:P) To tak jak byś nie wiedział! :P Japiszonie jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
  • Administrator

Odgrzejemy kolejny zapomniany temat.

Nadal łowiąc tylko czasami na metodę w tym sezonie chce skupić się na jednym dodatku, oprócz "opracowanych" zanęt na brzegu przy metodzie. Bynajmniej jak woda jest jeszcze teraz zimna, aby zwiększyć zainteresowanie ryb. Dodatkiem ma być pieczywo fluo, najlepiej w dwóch ulubionych kolorach, które wg mnie robią różnice, a więc różowy i pomarańczowy... Żółty i biały jakoś mnie nie przekonują, ale oczywiście nie można tego eliminować. Przeważnie fluo dodawałem do klasyka, a że czasu na to nie ma...

Warto czy nie dodawać pieczywo, a jeśli tak to w jakich ilościach i kiedy?🤔😉😉😉

Moja jedna obawa, że może to spowodować też większe zainteresowanie drobnicą i oby nie za bardzo 😜😜😜

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...