Skocz do zawartości

Co dajecie do koszyczka łowiac na feedera


Artur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Grendziu napisał(a):

Odgrzejemy kolejny zapomniany temat.

Nadal łowiąc tylko czasami na metodę w tym sezonie chce skupić się na jednym dodatku, oprócz "opracowanych" zanęt na brzegu przy metodzie. Bynajmniej jak woda jest jeszcze teraz zimna, aby zwiększyć zainteresowanie ryb. Dodatkiem ma być pieczywo fluo, najlepiej w dwóch ulubionych kolorach, które wg mnie robią różnice, a więc różowy i pomarańczowy... Żółty i biały jakoś mnie nie przekonują, ale oczywiście nie można tego eliminować. Przeważnie fluo dodawałem do klasyka, a że czasu na to nie ma...

Warto czy nie dodawać pieczywo, a jeśli tak to w jakich ilościach i kiedy?🤔😉😉😉

Moja jedna obawa, że może to spowodować też większe zainteresowanie drobnicą i oby nie za bardzo 😜😜😜

 

Jak najbardziej dodawać, szczególnie teraz. Tylko że stawiałbym na czerwone i zielone fluo, a do tego zmielone w młynku, ale nie na totalny pył. Mi działało.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bebzon napisał(a):

Jak najbardziej dodawać, szczególnie teraz. Tylko że stawiałbym na czerwone i zielone fluo, a do tego zmielone w młynku, ale nie na totalny pył. Mi działało.

i martwe białe na czerwono

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, christhof70 napisał(a):

i martwe białe na czerwono

Topione są najlepsze (najlepiej wyglądają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, christhof70 napisał(a):

z czego rżysz? nie widziałeś u mnie nigdy? na zimnej wodzie czasami daję parę sztuk

Pomaluj im paznokcie na czarno u stóp 😆😆😆😉😉😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...