Skocz do zawartości

Która metoda "pozamiata" konkurencję na łowisku


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wciąż szukamy rozwiązań, ulepszeń, optymalizacji. Nie ważne czy łowisz na spinning, spławik czy metoda gruntową. Chodzi mi w tym wątku o wasze doświadczenie i przemyślenia, a bardziej założenia - przy których wg Was da się zrobić przewagę na łowisku.

Dla mnie nadchodzący rok będzie kolejnym rokiem testów przy metodzie gruntowej. O swoim uniwersalnym sposobie na koszyk napisałem tutaj:
 


Ponieważ w 90% przypadków do koszyka dodaję robactwo oprócz mikro pelletów czy zanęty sypkiej, wydaj mi się, że hitem będzie ten oto koszyk:
 Fox Maggot Method Feeder - robactwo, woreczek PVA i drobny zestaw powinien "pozamiatać" w łowisku - jak na razie ubolewam, że znalazłem tylko dwie gramatury tego koszyczka 71g i 43g - przydałoby się też coś delikatniejszego, może jest ale nie widzę w google...

A jakie są Wasze nowe przemyślenia na łowienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, stas1 napisał:

ciekawy

Stasiu, a może masz już jakieś strategie i przemyślenia na sezon 2016, z chęcią poczytamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem w tym roku poświęcić się niestety komercji,od czasu do czasu zajrze na moje leszcze/Ale metoda idzie na pierwszy plan muszę ją opanować w stopniu co najmniej zadowalającym.Zamierzam wziąć udział w paru zawodach,uczestniczyć w rodzącej się lidze feedera Pzw we Wrocku,i spróbować zaatakować tytuł mistrza koła coby  zdobyć licencję zawodniczą bo ponoć będzie potrzebna do startów w mo

Edytowane przez stas1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Będzie dobrze, musi być dobrze. Zobaczycie!!!

Ad odp w sprawie tematu:
Jeśli mi się uda uciec np. 3 maja nad wodę to myślę, że to będzie tylko spinning na chwilę i stawiam na gumy SG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...