Skocz do zawartości

Urlop Mazury 2016


cygan786
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy po kiju. Zwracam się do was z tematem dotyczącym wypoczynku nad jeziorami na Mazurach. Poszukuje domku letniskowego dla min. 4 osób (2 dzieci) i ewentualnie + jeszcze 2 osoby, nad samym jeziorem i gdzie nie będzie problemem mały piesek (YORK). Nie muszą być luksusy,wystarczą łóżka,łazienka ,miejsce do przygotowania posiłków, kawałek podwórka i co dla mnie najważniejsze dobry dostęp do wody. W terminie od 01.08. do 15.08  na 7 dni. Może macie jakieś ciekawe miejsca do polecenia gdzie byliście lub kogoś znacie. Oczywiście w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy z Mazur mogą się wykazać. @kotwic,@suwi,@Andrzej,@dominik czekamy.

@cygan786, a masz jakieś konkretne miejsce na myśli. Chłopaki są z okolic Olsztyna i Giżycka, ale pewnie wypuszczają się trochę dalej od domu.

No, bo i ja bym może skorzystał w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci polecić takie miejsce:
http://bartolty.pl/index.php?page=aar
Ryby jest bardzo dużo i bardzo ładnej. Po 2 dniach nęcenia z pomostu łowiłem batem płocie po 35cm. Do tego piękny okoń, i leszcz. Można tam wynająć domki. Bardzo piękna okolica, jest spokojnie i cicho. Większość domków ma swoje pomosty i można znaleźć takie z łódką. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na myśli konkretnego miejsca. Jak napisałem w poście wyżej- domek,jezioro, cisza, spokój. 

Elvis też wybierasz się na Mazury? Miło by było mieć takiego sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Elvis też wybierasz się na Mazury? Miło by było mieć takiego sąsiada.

Tak. Od kilku lat.

W tym roku nad morze i może ze trzy dni na Mazurach. Wybieramy się w odwiedziny do Suwiego do Giżycka lub okolic, ale co z tego wyjedzie nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę namieszm lub wyjaśnię. Suwi to mój brat (stryjeczny, lepiej jak rodzony ), a Cygan to moj kolega z wojska(prawie jak brat ). Jaki ten Świat mały.

Ps. Byłoby mi niezmiernie miło połączyć przyjemnie z wspomnieniami i...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...