Skocz do zawartości

Kołowrotek z wolnym biegiem do feedera


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maszynki z takim układem szpula- rotor. Ta pusta przestrzeń gdy szpula jest u góry sprawia mi problemy. Linka lubi zapodać pod szpulę. Chwila nieuwagi? I kilka minut na K... I Ch.... przy demontażu szpuli i odwijaniu żyłki z ośki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał:

Mam maszynki z takim układem szpula- rotor. Ta pusta przestrzeń gdy szpula jest u góry sprawia mi problemy. Linka lubi zapodać pod szpulę. Chwila nieuwagi? I kilka minut na K... I Ch.... przy demontażu szpuli i odwijaniu żyłki z ośki!

Życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja potrzebuję kołowrotek do feedera, ale zwykły z hamulcem z przodu. Docelowo chcę go na cięższy feeder min. 40cw. Wybór padł na Shimano Aernos FB tylko nie wiem jaki rozmiar 3000 czy 4000. Ten kołowrotek, bo znalazłem w dobrej cenie:  http://e-rekin.pl/hamulec-przedni/95-kolowrotek-shimano-aernos-fb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
4 godziny temu, ArekH napisał:

Skoro rujnuję swój budżet na to  http://sklep.matchpro.pl/pl/p/M.-BOWLER-BIG-RIV-BARBEL-3%2C60-1%2C75lb-Wedka-Drennan-Kod-RSMBSB12175/14247 tylko w wydaniu 1/75. To się zastanawiam skąd wziąć by go wyposażyć w to. Puszki i butelki zacznę chyba zbierać. 

c1e8011d4719809e19a0d3562f53.jpg

 

Zbroisz sie stricte pod większe ryby? Czy na rzeki o większym nurcie? 

Zacny sprzęcik szykujesz.?? Myślałem nad tym slamerem, ? ale nie mieli na sklepie. Więc w ciemno to wybrałem Okumę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J jedno i drugie Mariusz. właściwie nic tak mocnego w arsenale nie miałem. A że trafiła się okazja na coś z wyższej półki to się pokusiłem. Już czekam na dostawę by się "Napawać";) Lubiem siem napawać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, ArekH napisał:

Skoro rujnuję swój budżet na to  http://sklep.matchpro.pl/pl/p/M.-BOWLER-BIG-RIV-BARBEL-3%2C60-1%2C75lb-Wedka-Drennan-Kod-RSMBSB12175/14247 tylko w wydaniu 1/75. To się zastanawiam skąd wziąć by go wyposażyć w to. Puszki i butelki zacznę chyba zbierać. 

c1e8011d4719809e19a0d3562f53.jpg

 

Zacny kijek, tam go kupiłem za ponad .... :P
Penn to kołowrotki mocne i niezniszczalne, dobry wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArekH napisał:

J jedno i drugie Mariusz. właściwie nic tak mocnego w arsenale nie miałem. A że trafiła się okazja na coś z wyższej półki to się pokusiłem. Już czekam na dostawę by się "Napawać";) Lubiem siem napawać. :D

Tylko wiesz,  tak bez większych emocji podejdź do tego napawania, ??

Ciśnienie te sprawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ArekH napisał:

Mam dwa Slammery, tylko bez WB. Robią przy rzecznych feederach. 

Te oglądałem miałem w ręku,  kręciłem  nie chodzą na sucho jak topórna maszynka, gdyby były z WB pewnie bym wziął zamiast okumy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...