Skocz do zawartości

PENN SLAMMER 260


ArekH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Kijków ci u mnie dostatek. :D

 Podjąłem dziś decyzję. Skakałem z kwiatka na kwiatek jak małolat. A to Firence. Potem Spinfischer. Następnie Slammer. Ale przy konsultacjach z moim dobrym kolegą spinningistą. Padła nazwa jeszcze jedna. Poczytałem o wszystkich modelach. I zacieśniłem wybór do Slammera i?

6aaa3410457796658ee01939a9fa.jpgPenn Sargus 4000

Pisałem wcześniej, że to zbędny zakup. Po przemyśleniach, jednak potrzebny. Moje DL 4000 na rzece rozczarowały mnie swoim brakiem mocy na korbce, przynajmniej przy kiju 390cm. Miałem je sprzedać. Ale skoro już są. Dobrze się spisywały przy krótkich kijkach na wodzie stojącej. Miałem podpięte na Ługach. Zostaną.

 Teraz tylko pokonać niechęć do wydawania gotówki i zamówić Sargusy. Wolałbym już nic w nawijakach nie mieszać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego miałby Tobie służyć ten Slammer? Ja miałem ten kołowrotek tylko o rozmiar większy. I szczerze powiedziawszy to mocno się na nim zawiodłem. Niby niezniszczalny, pancerny itp. jednak zaczął bardzo bardzo szybko piszczeć, skrzeczeć i szumieć. Do tego kabłąk zaczął odbijać przy kręceniu o kilka milimetrów... Wszystko to sprawiło, że pozbyłem się go po tygodniu i z wielką ulgą sięgnąłem po coś od Shimano i do dnia dzisiejszego nim łowię ;) Ale cóż, może trafiłem na jakiś felerny egzemplarz...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Miałby służyć do cięższego feedera. Zakupiłem Shimano DL 4000 i jestem mocno rozczarowany oporami na korbie przy ściąganiu zestawu z nurtu. To już moja mała Artcica 4000 o wiele lżej kręci. Myślałem że coś z Penn będzie z mocą i ok. Z tego co piszesz wychodzi że niekoniecznie, a nie mam nawet gdzie pomacać.

Może sobie odpuszczę na razie zakup i pomyślę. Nie chciałbym znów niemal 7 setek utopić i być niezadowolonym. Dzięki za odpowiedź @RS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...