Skocz do zawartości

Sposoby na kaca


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tematyka może mniej związana z wędkarstwem, ale nie do końca... Bo na zasiadkach dłuższych czasami człowiek musi się odkazić, chociażby po to aby, nie denerwować się komarzycami :P

Oddałbym majątek za doby napój z kwiatów czarnego bzu...

Mój organizm nie toleruję alko, na drugi dzień umieram, zdycham, jestem zrzęda... Zawsze obiecuję sobie, że to był mój ostatni raz. No i tak trwa, to do następnego razu... Na drugi dzień także muszę pożreć coś konkretnego, przeważnie kaca zabijam PEPSI. Ale po niej potem kolejne dni też odchorowuję.

Latem lub gdy jest w miarę ciepło i daję radę to najlepszym sposobem  na kaca jest ciężka praca, np. wyżywam się siekierą na drzewie :P

UWAGA!!! Temat dozwolony dla użytkowników +18lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo ciężko znoszę kace.. Sposób mam taki: przed snem po piciu wypijam tyle wody ile mogę + jeszcze kilka łyków. Następnego dnia jak mnie trzyma to poprawiam piwkiem. Działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, andrzej napisał:

Ja bardzo ciężko znoszę kace.. Sposób mam taki: przed snem po piciu wypijam tyle wody ile mogę + jeszcze kilka łyków. Następnego dnia jak mnie trzyma to poprawiam piwkiem. Działa. 

Dobrze mówi, metoda działa zawsze, nawet po tygodniu leczenia. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w trakcie spożywania już dbam o to by na następny dzień skutki były najmniej odczuwalne. Jem przede wszystkim ciepłe, by żołądek pracował. Na następny dzień to gorący rosołek z dużą ilością pieprzu jest na wagę złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, mav3rick napisał:

Ja na drugi dzień nic z %% nie dotknę... Na sam widok mam odruch zwrotny.

Mam podobnie, no czasami mi się zdarza, że jednak nie dopuszczę do kaca, np. piwko lane zimne i wtedy mogę zaskoczyć. Zdarza mi się to z raz w roku... Wolę odcierpieć i zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mav3rick napisał:

Ja na drugi dzień nic z %% nie dotknę... Na sam widok mam odruch zwrotny.

Też tak miałem, ale tą obrzydliwość zwalczyłem i przemogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mała napisał:

@Grendziu rosołek mam i jest pyszny ? zapraszam więc ☺

Jak nie masz zupki to długa kąpiel, herbata z cytryną i sporo snu proponuję ?

Toć zGrendziu się utopić może, gdy zaśnie pijąc herbatę w wannie. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...