Skocz do zawartości

Zlot forumowiczów projektu "dla Ryb" 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak słów , plany legły w gruzach, teściowa która miała się opiekować córką gdy ja będę na zlocie, wyjeżdża do Niemców szybciej niż myślałem i mój plan przyjazdu sie posypał... Ah szkoda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przygotowania czas zacząć, okazuję się, że na czwartek rano nie będę miał tyle robaczków ile chcę, więc pewnie będzie trzeba dokupić pelletów. - więc macie szansę mi dokopać jakby co :P
Namiot, łódka, wędki, stół, krzesła - myślę co jeszcze z grubego sprzętu zabrać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już zaczynam zbierać.... myśli. Sprzęt muszę ponownie zabrać dzisiaj do domu, bo w niedzielę mam zawody. Nie wiem jak się z tym zabiorę w poniedziałek w drodze powrotnej do pracy, bo jeszcze kilka rzeczy dojdzie.
Tak jak już wcześniej ustaliliśmy ja bym poprosił o jakieś legowisko. Śpiwór, parasol i namiot brolly na sprzęt zabiorę, ale fotela i zwykłego namiotu już nie dam rady. Ostatnio zrobiło się trochę zimno w nocy więc i coś grubszego muszę zabrać. Sprzęt przynęty i zanęty też zabiorę, bo może być potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Daniel mam namiot 2 osobowy, nówka, nie używany, wezmę, 3 lata temu kupiony, jak myszki go nie ześrutowały to dasz radę z Kotwicem to ogarnąć lub sam. Ponadto jest jedno miejsce w aucie jakby co.  Dodatkowo do łódki wezmę materace z gąbki i będzie oki :) Mam deficyt w pelletach zanętowych, gdzie można na szybko coś kupić? No chyba, że wykorzystam MCkarpia do zabawy i będziemy patrzeć jak bieroo :) Jakiś fotel, może nie profesjonalny też Ci zabiorę :D
Będzie trzeba jakoś ogarnąć drewno, aby non stop tliło się ognisko to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wypisałem sobie takie coś  http://allegro.pl/oryginal-kuchenka-turystyczna-gazowa-elicocamp-i5414019260.html

Przyda się rano ciepła kawka lub Chińska zupka. 

Zabieram jeno 2 feederki 330cm. No i cały osprzęt. Zastanawiam się nad wózkiem. Duże to łowisko? 

A spać chyba będę w aucie. Jak zmarznę zawsze można odpalić i się zagrzać. 

dodano 3 minut temu
43 minuty temu, Grendziu napisał:

Daniel mam namiot 2 osobowy, nówka, nie używany, wezmę, 3 lata temu kupiony, jak myszki go nie ześrutowały to dasz radę z Kotwicem to ogarnąć lub sam. Ponadto jest jedno miejsce w aucie jakby co.  Dodatkowo do łódki wezmę materace z gąbki i będzie oki :) Mam deficyt w pelletach zanętowych, gdzie można na szybko coś kupić? No chyba, że wykorzystam MCkarpia do zabawy i będziemy patrzeć jak bieroo :) Jakiś fotel, może nie profesjonalny też Ci zabiorę :D
Będzie trzeba jakoś ogarnąć drewno, aby non stop tliło się ognisko to podstawa.

http://wojcix.pl/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...