Skocz do zawartości

Zlot forumowiczów projektu "dla Ryb" 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Ja też nie robię żadnych zakupów. Wyciągam większość pozostałości. 
Mam Lorenca i Ringersa napoczętego. 2 rodzaje BT. Trochę ziarna i robactwo. Musi starczyć. Nie będę robił zapasów na zimę. A i jeszcze Coppens i A.A. 

Rozumiemy się bez słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎09‎-‎16 o 16:57, Grendziu napisał:

Ojca nie będzie, Roman nie chcę przyjechać, bo ma Czarne... Zapraszałem zarząd Czarnego, ale czy dojadą, nie wiem. Ojca mogę zapytać, czy chce przyjechać np. W sobotę, ale wolę luz niż.... Daniel, no Ci po 50tce weterani będą nas przynajmniej pilnować jak w wojsku, nie wszystko może fizycznie dają radę, ale u tych świeżaków staraków czasami główka pracuję. :-)

 

dodano 2 minut temu

Z tymi staruszkami po50 to sobie jaja robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
 
dodano 2 minut temu Z tymi staruszkami po50 to sobie jaja robisz

Nie, no co Ty. Ja zawsze poważny. Za mało czytasz forum kolego, pewnie, że jaja sobie robię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna konferencja zakończona, teraz szykuję materiały na drugą.

A z tego powodu, że jadę w piątek do Gdańska to zabiorę tylko podstawowe rzeczy turystyczne (śpiwór też), więc komuś będę podbierać jedną wędkę, by jakąś symboliczną rybę złowić.

Niestety, ciągle nie wiem o której przyjadę nad wodę i do kiedy będę mógł zostać (najprawdopodobniej do niedzieli).

Gdzieś też muszę sobie noclegownię urządzić.

 

Czy będzie jakieś większe źródło ognia, by myśleć o wspólnym robieniu jedzonka, czy bazujemy na konserwach, "mielonych chińczykach" i złowionych rybach? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Będzie grill i ognisko. Namioty itd. Prowiant też będzie, jeśli będzie trzeba to i catering nad wodę podejdzie :-) szeryf Grendziu ma wszystko ogarnięte :-)

dodano 4 minut temu

Saperkę niech ktoś zabierze, ja postaram się nie zapomnieć zabrać Siekierki :-) jeśli będą dwie butle do herbaty i kawy, to ja nie zabieram jakby co. Więc garnek, czajnik i patelnia też mogą być. Ja już to gdzieś pisałem, jak nam się będzie chciało ekstra obiadku, śniadania na kaca typu jajecznica, to niedaleko jest świetna knajpka na wsi z normalnymi cenami. Łódkę zabieram po to, aby służyła jako przyczepka, bo mogę nie ogarnąć wszystkiego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, ArekH napisał:

Szukałem na Google. To ten zbiornik wodny, między Papowem a Ługami? 

Tak, nie sposób, będzie tego nie zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis - szacun (chciałbym cie zobaczyć jak jedziesz na tym rowerze.....) - szok ile tego na plery bierzesz .....

 

Panowie życze szampańskiej zabawy - niezapomnianych wrażeń !!!

ps. ( życze zdrówka bo pogoda będzie lipna !!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...