Skocz do zawartości

Zlot forumowiczów projektu "dla Ryb" 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Macieju.
No, trochę tego jest. Konduktor w pociągu sie śmiał, że powinienem mieć bilet bagażowy.
A normalnie to bym miał zamiast jednej torby inną z siatką, wiadrami, tackami itd plus ewentualnie fotel.
W pokrowcu jest mata, brolly i parasol i cztery wędki z osprzętem. A najśmieszniejsze jest to, że jak tak lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Elvis podziwiam mistrzu :champagne-2010:Ja dziś spakowałem asortyment kuchenno wymienny.

Pogoda nie jest straszna starym wygom. Oby nie padało lub deszczu  było jak najmniej, resztę da się przeżyć.

IMG_20160919_112849.jpg

IMG_20160919_112646.jpg

IMG_20160919_112627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 19.09.2016 o 14:38, ArekH napisał:
A jak sprawy sanitarne? Kilka osób może się uzbierać, a do lasu daleko. 


Las jest blisko, ja w sobotę planuje gdzieś na basen uciec się wykąpać lub podjechać obok na jezioro Szkliste i dać nura do bardzo czystej wody. Jest jakieś stare wc, ale saperka będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że menaż we własnym zakresie. Ale jakiś wspólny grill na 2 wieczory przewidujemy? 

Co by się każdy przygotował i zdziwka nie było. 

Jestem za tym by każdy uczestnik miał coś od sie, by jednemu nie robić koło cienkopisu. I zamiast wędkować jeździć cały piątek za żarciem. 

Ja worek węgla z garażu zabiorę, ale to będzie za mało pewnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Wawy słoików wozić nie będziemy, bo i byśmy się nie zabrali we trzech z prowiantem. W planach mamy wyładunek sprzętu i podróż do miasta na zakupy. Tak jak nad Czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Elvis napisał:

My z Wawy słoików wozić nie będziemy, bo i byśmy się nie zabrali we trzech z prowiantem. W planach mamy wyładunek sprzętu i podróż do miasta na zakupy. Tak jak nad Czarnym.

Jak przyjedziecie w piątek, bo chyba będziecie najszybciej, to ja pojadę po prowiant do sklepu na piątek, potem w sobotę na niedzielę. Wcześniej też nie będę brał jedzenia, bo się zepsuję, lepiej kupować na bieżąco świeże, dziś wszędzie są markety. Minerały wodne różnej maści będą czekać na gości, zabieram kilka niespodzianek :beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...