Skocz do zawartości

Zlot forumowiczów projektu "dla Ryb" 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak chyba kurier zdąży przynieść i kuchenkę i śpiwór. Super. Oby tylko nie padało.
Gorzej jest z tym, że coraz gorzej się czuję. Boję się też, że ciężko będzie we 3 wszystko zabrać. I jeszcze ta łódka Darka potrzebna nam jak fider.
Psa jednak nie biorę. Ona jest ciepłolubna i tylko by się męczyła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to ja psiaka też nie zabieram. Kurcze w zeszły poniedziałek miałem 102kg, dziś na wadzie 94kg po intensywnej diecie i treningach, a na zlocie pewnie będę "kucharzył".

Dziś przyjdą kolejne 2 lub trzy paczki od sponsorów. Panowie w niedzielę jakieś zawody przez 4/6h dla chętnych. Może czas na propozycję jakiegoś regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę? Nie w sobotę?
Regulamin możemy pożyczyć od innych. Proponuję aby to było w luźnej koleżeńskiej atmosferze bez zbędnej napinki. Wystarczy ograniczyć ilość zanęty i tyle. Ewentualnie przeprowadzić losowanie stanowisk. Zawody na żywej rybie (złowione ryby ważymy od razu i wypuszczamy). Metodą dowolną z wyłączeniem małych ryb(płotka, ukleja itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Elvis masz rację, w niedzielę może być za późno, bo każdy może gnać o różnej godzinie do domu. Niestety część osób przyjdzie w piątek i jeszcze inni w sobotę, więc będzie trudno określić czas zawodów.

Oświeciło mnie i mam propozycję, zróbmy coś na przekór wszystkiemu. Jeśli ryby na luzie to na luzie. Proponuję taką formę zawodów:

1. Start - od pierwszych gości zlotu w piątek, do niedzieli godziny np. 9tej (koniec zawodów).
2. Biorą udział wszyscy, którzy łowią i zgłoszą rybę do konkursu.
3. Wygrywa największa ryba wagowo zważona na macie. Kolejne miejsca proporcjonalnie do wagi.

4. Miejsca - wg rozstawienia sprzętu i połowu wędkarza. (kto szybciej przybędzie ten ma większy wybór, ja mogę podpowiadać gdzie bieroo)

5. Proponuję symboliczne wpisowe na poziomie 10/20/30zł (do uzgodnienia) - pieniądze zabiera albo zwycięzca, albo zasilą fundację, albo pójdą na zarybienia wody.
6. Pozostałe nagrody rozdzieli zarząd fundacji w trakcie trwania zlotu.
7. Na łowisku jest regulamin co do zanęt więc, możemy go zastosować w zawodach.
8. Ilość wędzisk np. 1 lub 2 jak na zawodach karpiowych.

 

dodano 11 minut temu

To tylko moja propozycja, możecie ją totalnie zmienić. Mnie jest obojętne i tak będę zajęty:beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu siądźmy i powędkujmy. Podobało mi się na zlocie WMH. Tam każdy zajął sobie stanowisko, lub łódź, we własnym zakresie. Dostosowywano się do wymogów łowiska[ograniczenia zanęt i zestawów], a wygrywała największa ryba. I tu też, liczyła się uczciwość zlotowiczów. Żadnych sędziów nie było, każdy mierzył sam. Atmosfera była zajebiozka.

 

dodano 8 minut temu
17 godzin temu, Ostap napisał:

Jednak chyba kurier zdąży przynieść i kuchenkę i śpiwór. Super. Oby tylko nie padało.
Gorzej jest z tym, że coraz gorzej się czuję. Boję się też, że ciężko będzie we 3 wszystko zabrać. I jeszcze ta łódka Darka potrzebna nam jak fider.
Psa jednak nie biorę. Ona jest ciepłolubna i tylko by się męczyła.

Moja dotarła wczoraj+ 4 naboje. :D

kuchenka-turystyczna-gaz_6042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...