Skocz do zawartości

Zlot forumowiczów projektu "dla Ryb" 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, Ostap napisał:

O masz! Karolek się zalogował :D

Jak tam na Podlasiu? Pizga pewnie?

Było super tylko za rok będę naciskał na taki schemat. Zaczynamy w czwartek a do domu w poniedziałek jedziemy. Jechać hektar to trzeba jednak na dłużej to może i Arek zdążyłby coś połowił tzn zarzuciłby wędki emoji3.png
 

Jak nie będzie zlot na Odrze to on złowi.... komara w gacie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ostap napisał:

O masz! Karolek się zalogował :D

Jak tam na Podlasiu? Pizga pewnie?

Było super tylko za rok będę naciskał na taki schemat. Zaczynamy w czwartek a do domu w poniedziałek jedziemy. Jechać hektar to trzeba jednak na dłużej to może i Arek zdążyłby coś połowił tzn zarzuciłby wędki emoji3.png
 

Mendo jedna warszawska!  :P

Co bym nie wymyślił. Nie umiem zaprzeczyć. Łukaszu? Naprawdę poznać ciebie , to była przyjemność. 

Nakręcony pozytywnie, otwarty na otoczenie młody człowiek. 

Przez cały zlot, martwił się o żonkę. Tak, mimo bomby umiem słuchać Łukaszu, i szacuneczek. Prawdziwy z ciebie ojciec rodziny. Mam nadzieję, że w domu ok? 

Pozdrów Panią Ostapową od st Arunia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

Jak nie będzie zlot na Odrze to on złowi.... komara w gacie :)

Jestem spełniony wędkarsko. Nic nie muszę udowadniać. 

 Było dla mnie podstawą, spotkać przyjaciół i poznać nowych.

I oficjalnie, dziękuję za prezenty. Tacka i mocowania od Daniela. Ball maker ,koszulka i imprezka od Grendzia. Towarzystwo i  niespodzianka od Ali i Grendzia

Towarzystwo Piotra{typowy twardziel} Daniel. On wie! Karol , Zbyniu i właściciel łowiska. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, ArekH napisał:

Jestem spełniony wędkarsko. Nic nie muszę udowadniać. 

 

A ja myślałem, że wciąż sobie coś udowadniasz i ciągle się uczysz :)

A na poważnie, sam chciałbym mieć taką werwę w Twoim wieku i wiedzę oraz umiejętności "łowieckie" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Grendziu napisał:

A ja myślałem, że wciąż sobie coś udowadniasz i ciągle się uczysz :)

A na poważnie, sam chciałbym mieć taką werwę w Twoim wieku i wiedzę oraz umiejętności "łowieckie" :)

To już poza konkursem Darku. Ale w tym temacie. To już sobie planuję. Jak już wydam syna. Zaprosić ciebie i Daniela na rzekę. 

Z pełnym zaopatrzeniem . Nawet sprzętu, jak nie będziecie chcieli, nie zabierajcie. 

Pokażę wszystko. Nawet to, że na Matuszce Odrze, nie jest aż tak łatwo połowić. Choć ryb w pip!

Jest dla mnie zaszczytem, że mogłem was poznać! zrobię wszystko, by pokazać , że moje słowa są coś warte. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już poza konkursem Darku. Ale w tym temacie. To już sobie planuję. Jak już wydam syna. Zaprosić ciebie i Daniela na rzekę. 
Z pełnym zaopatrzeniem . Nawet sprzętu, jak nie będziecie chcieli, nie zabierajcie. 
Pokarzę wszystko. Nawet to, że na Matuszce Odrze, nie jest aż tak łatwo połowić. Choć ryb w pip!
Jest dla mnie zaszczytem, że mogłem was poznać! zrobię wszystko, by pokazać , że moje słowa są coś warte. 

Arku, Ty nic nie musisz!!!
Oszczędź Zgreda, bo sam niczym szczególnym się nie wykazał (wędkarsko). Dokuczał mi strasznie przez co ominęło mnie wiele atrakcji. Jednakże wybaczam mu, bo patrząc na całokształt jest na plusie i to dużym. Sam błądzi niemiłosiernie. Spining? Karpiowanie? Czy może feeder? Choć tym szczupakiem ma u mnie szacunek.
A na Odrę z chęcią się udam, choćby się spotkać i bez wędek.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem jak piszesz! 

 Ale to moje marzenie. By Odra była na normalnym poziomie, A moi przyjaciele na miejscu. 

Bym nie dał ciała z miejscówkami, Daro ma pojęcie na sprzęt na rzekę, w innych sprawach pomogę. Ty przyjeżdżasz na żywca. 

Łowisz na mój sprzęt i zanęty wedle wyboru, by nic nie targać komunikacją. Ja jedynie patrzę i podpowiadam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gratuluje udanej imprezy - widzę ze będziecie mieć co wspominać.....

O tak. Dziękujemy. Mam już krótką relację, ale wymaga drobnych poprawek i niebawem powinna się ukazać.

Powrotu do zdrowia życzę, bo słyszałem, że trochę chorujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ostap napisał:

O masz! Karolek się zalogował :D

Jak tam na Podlasiu? Pizga pewnie?

Było super tylko za rok będę naciskał na taki schemat. Zaczynamy w czwartek a do domu w poniedziałek jedziemy. Jechać hektar to trzeba jednak na dłużej to może i Arek zdążyłby coś połowił tzn zarzuciłby wędki emoji3.png
 

Nas nie pizga ale dzisiaj rano był gruntowy przymrozek czas na "zębatych"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...