Skocz do zawartości

Zlot forumowiczów projektu "dla Ryb" 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Ostap napisał:

Było coś takiego?

Przesadził z "Okowitką". A jeszcze teraz słaby, to ma wizje! ;)

 A znalazł jakieś zdjęcia ze zlotu, i się asekuruje medialnie. :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, ArekH napisał:

Przesadził z "Okowitką". A jeszcze teraz słaby, to ma wizje! ;)

 A znalazł jakieś zdjęcia ze zlotu, i się asekuruje medialnie. :P

To był wykład 4h pt. " Zarządzanie zasobami wodnymi w Polsce" - szkoda, że nikt nie nagrywał, bo by powstało świetne VOD dla potomnych :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wykład był w czwartek, bo od piątku do niedzieli nic podobnego nie miało miejsca.
Taka atrakcja, a nas tam nie było.
A tak poważnie to wykłady Piotra są bardzo ciekawe i zazdroszczę dzieciakom, którym jest dane w nich uczestniczyć.
Jestem zaraz po Małej w kolejce na jego prezentację dla dzieci w szkołach. No chyba że będzie u mnie wcześniej to nie omieszkam wykorzystać okazji .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, Elvis napisał:

Rozumiem, że wykład był w czwartek, bo od piątku do niedzieli nic podobnego nie miało miejsca.
Taka atrakcja, a nas tam nie było.
A tak poważnie to wykłady Piotra są bardzo ciekawe i zazdroszczę dzieciakom, którym jest dane w nich uczestniczyć.
Jestem zaraz po Małej w kolejce na jego prezentację dla dzieci w szkołach. No chyba że będzie u mnie wcześniej to nie omieszkam wykorzystać okazji .

Synku wykład był w sobotę, podczas integracji, gdy Ty udawałeś, że łowisz i na 34 Kije karpie wszystkim wyciagałeś :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś mi na ambicję nie wjechał i zbytnio nie dokuczal to może bym się i bardziej integrował, a tak pozostało mi udowadniać że coś tam jednak umię łowić i jak widać się udało. Następnym razem to Ty będziesz pod presją! Ja nawet wędek nie zabieram.
Ps. Bo łowić to trza umić !!! Synku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Elvis napisał:

Warszawka Ci pokazała jak się łowi...?!
99% złowionych ryb to mało?

Tu muszę ci przyznać Danielu jedynie 66,33333333 % Racji. Bo Karol, to jednak ziomuś z Zamojszczyzny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Elvis napisał:

Warszawka Ci pokazała jak się łowi...?!
99% złowionych ryb to mało?

Dawno się tak nie uśmiałem :-) Byliście gośćmi, ja starałem się Wam pomóc z całego serca. Nie wędkowałem, tylko udawałem, że łowię. Wiesz Misiu, że w dobę łowię więcej tam, niż my wszyscy przez cały Zlot. A wiesz dlaczego? Bo angielskich pelletów nie używam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:
Dawno się tak nie uśmiałem :-) Byliście gośćmi, ja starałem się Wam pomóc z całego serca. Nie wędkowałem, tylko udawałem, że łowię. Wiesz Misiu, że w dobę łowię więcej tam, niż my wszyscy przez cały Zlot. A wiesz dlaczego? Bo angielskich pelletów nie używam :-)


Nie wiem czym oni Cię tam szprycują ale to jest lepsze od . Przypomnij mi tylko na co złowiłeś tego swojego kapra. Czy to nie był żółty Dumbells podparty kiełbasą?
Arku, w sumie masz trochę racji, ale tylko trochę bo połowę ryb Karola złowiłem ja z Ostapem na spółkę. Tak więc proponuję 75% i będzie ok.
Ps. Ja też nie warszawiak. Jeno warchoł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co wam mogę obiecać to, to że następnym złocie będzie rzeka. Już moja w tym głowa. Grendzia (głowa) się nie liczy no bo z naukowego punktu widzenia tam nic nie ma . Arku liczę na Twoje wsparcie w tej kwestii !!!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...