Skocz do zawartości

Zlot forumowiczów projektu "dla Ryb" 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Ostap napisał:

Ja swoje też mam z rurki kwasowej. Raz spadłem na buzzbary i nic się nie stało a swoje ważę :D
Osobiście nie lubię aluminium

A ja godząc was chłopaki myślę, że rewelacyjnie na mosiężnej będzie to wyglądało! :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zlot może być gdziekolwiek, wszędzie będzie nam wesoło.

Choć pomysł z rzeką jest bardzo dobry.

Można pomyśleć o zapasowej opcji, by wybrać alternatywne miejsce, lub drugi zlot nad jeziorem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kotwic napisał:

A zlot może być gdziekolwiek, wszędzie będzie nam wesoło.

Choć pomysł z rzeką jest bardzo dobry.

Można pomyśleć o zapasowej opcji, by wybrać alternatywne miejsce, lub drugi zlot nad jeziorem.

Wiecie, dla nas zlot gdziekolwiek nie jest żadnym problemem. Jesteśmy Stalkerami, nie musimy mieć domku, prysznica czy kibelka. Nas nie ogranicza nic, prócz wystarczającej ilości wody. To jest atut nie do podważenia. Jesteśmy wędkarzami. I to wędkarzami z pewnego portalu DR. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ArekH napisał:

Wiecie, dla nas zlot gdziekolwiek nie jest żadnym problemem. Jesteśmy Stalkerami, nie musimy mieć domku, prysznica czy kibelka. Nas nie ogranicza nic, prócz wystarczającej ilości wody. To jest atut nie do podważenia. Jesteśmy wędkarzami. I to wędkarzami z pewnego portalu DR. 

Zgadam się arku w stu procentach.

Hartkor jest najlepszy:HappyRage-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ostap napisał:

Latem woda z łowiska do kąpieli a saperka do toalety :D

W następnym sezonie będę już miał namiot i łóżko. Będę mógł jechać wszędzie na ryby.

Hmm, czyli saperką będziesz pod łóżkiem kopać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...