Skocz do zawartości

Zlot forumowiczów projektu "dla Ryb" 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jeden z kolegów zaproponował profesjonalne zawody wędkarskie w niedzielę. Wtedy maja też być nagrody, wpisowe, miałem dzisiaj do Was dzwonić, wchodzimy w tak profesjonalną imprezę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Elvis napisał:

Masz jakieś pomysły? Znasz szczegóły? Nie wiem czy jesteśmy gotowi. Tym bardziej że nigdy tego nie robiliśmy .

Ja i brak pomysłów? :D To jest proste, organizowałem turnieje tenisowe, to z zawodami wędkarskimi nie dam se rady?:beer-chugger:
Bardziej obawiam się o frekwencję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi profesjonalne zawody. To nie to samo co zlot ( mimo wszystko zorganizowany profesjonalnie).

Tu są osoby nastawione na wyniki, korzyści i mające pewne mniej lub bardziej uzasadnione pretensje i żądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
12 minut temu, Elvis napisał:

Chodziło mi profesjonalne zawody. To nie to samo co zlot ( mimo wszystko zorganizowany profesjonalnie).

Tu są osoby nastawione na wyniki, korzyści i mające pewne mniej lub bardziej uzasadnione pretensje i żądania.

Luz, jestem wstanie to ogarnąć "rejczel" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Jeden z kolegów zaproponował profesjonalne zawody wędkarskie w niedzielę. Wtedy maja też być nagrody, wpisowe, miałem dzisiaj do Was dzwonić, wchodzimy w tak profesjonalną imprezę?

Chyba trochę ponosi cię wyobraźnia staruszku. Pierwszy zlot(fakt że nawet nie wiem czy będę) i tak wysoko mierzysz? Profesjonalne zawody? 

Wpisowe? A czy chociaż wiesz ,ilu będziesz miał chętnych na zlot? (Nie zawody z poniesieniem kosztów). Jak dla mnie? Otwórz to sensownie. Ogarnij liczbę chętnych. Nie ma co sponsorowi obiecywać gruszek na Wierzbie. Jak się rozczaruje? Nie wróci! No nawet nie wiem co napisać Darek. :( Masz plan ,jakby miejscówka była pod wydziałem. Sory ,to moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sorry głowa mnie boli, promile po meczu, nie opiszę tutaj tego teraz, jakby co mam zaplanowane już wszystko. Zastanawiam się teraz czy robić zlot plus zawody, czy sam zlot. Zawody miały być "dżentelmeńskie".  Ale jak będzie tv, to trza się wykazać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ArekH napisał:
Chyba trochę ponosi cię wyobraźnia staruszku. Pierwszy zlot(fakt że nawet nie wiem czy będę) i tak wysoko mierzysz? Profesjonalne zawody? 

Wpisowe? A czy chociaż wiesz ,ilu będziesz miał chętnych na zlot? (Nie zawody z poniesieniem kosztów). Jak dla mnie? Otwórz to sensownie. Ogarnij liczbę chętnych. Nie ma co sponsorowi obiecywać gruszek na Wierzbie. Jak się rozczaruje? Nie wróci! No nawet nie wiem co napisać Darek.  Masz plan ,jakby miejscówka była pod wydziałem. Sory ,to moje zdanie. 

Arku, ale wiesz, że póki co to Grendziu jest sponsorem i w razie czego to go znając weźmie i tak cały ciężar na siebie. Wiem jak to wyglądało na zlocie SiG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...