Skocz do zawartości

Zlot forumowiczów projektu "dla Ryb" 2016


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Dnia 24.03.2016 o 20:36, stas1 napisał:

Sielska Woda tylko nie w sierpniu bo mam wesele córki

 

Z chęcią bym się przejechał na Sielską Wodę, 

jako że mamy pierwszą oficjalną wodę to  może tutaj?
 



Tak czy siak, prędzej czy później trzeba zrobić tam zawody :)

Ja na zlot mogę jechać nawet do Żywca czy Gołdapi :P terminy i propozycje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w obecnej sytuacji "nasza" wodą to jedyne sensowne rozwiązanie. 2in1

Termin i forma zlotu oczywiście do uzgodnienia. Ja się dostosuję. O ile mi coś nie wypadnie w ostatniej chwili to będę na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Elvis napisał:

Ja myślę, że w obecnej sytuacji "nasza" wodą to jedyne sensowne rozwiązanie. 2in1

Termin i forma zlotu oczywiście do uzgodnienia. Ja się dostosuję. O ile mi coś nie wypadnie w ostatniej chwili to będę na pewno.

Jak nie przyjdziesz to UFO Cię ukradnie :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Grendziu napisał:

Ja na zlot mogę jechać nawet do ... Gołdapi :P

Dobrze kombinujesz, region nadaje się dobrze. :D
Aż sprawdzę, czy na słynnych łowiskach specjalnych w okolicach Giżycka, coś się ruszyło. :icon_arrow1:

 

No, dobrze, dobrze. Ługi Wałeckie mają pierwszeństwo, ale później zemsty dokonam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Kotwic napisał:

Dobrze kombinujesz, region nadaje się dobrze. :D
Aż sprawdzę, czy na słynnych łowiskach specjalnych w okolicach Giżycka, coś się ruszyło. :icon_arrow1:

 

No, dobrze, dobrze. Ługi Wałeckie mają pierwszeństwo, ale później zemsty dokonam. ;)

Myślę, że jeśli to ma być wrzesień to fundacja "dla Ryb" będzie miała do tego czasu już kolejne wody - sam pracuję nad nową, czy się uda, nie wiem. Więc będzie gdzie jeździć :P

Sensei @Kotwic nie strasz, nie strasz ino pokaż piękne wody :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Myślę, że jeśli to ma być wrzesień to fundacja "dla Ryb" będzie miała do tego czasu już kolejne wody - sam pracuję nad nową, czy się uda, nie wiem. Więc będzie gdzie jeździć :P

Sensei @Kotwic nie strasz, nie strasz ino pokaż piękne wody :champagne-2010:

Ja uważam, że jezioro Wersminia jest fajną wodą z potencjałem (co nieco wiem o tej wodzie), ale brakuje czasu by na ryby się tam wybrać.
Chociaż jak widzę, muszę zacząć działać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, Kotwic napisał:

Ja uważam, że jezioro Wersminia jest fajną wodą z potencjałem (co nieco wiem o tej wodzie), ale brakuje czasu by na ryby się tam wybrać.
Chociaż jak widzę, muszę zacząć działać. :D

Widzę, że żarty się skończyły, PZW powinno czuć się zagrożone:D (dla niewtajemniczonych - to jest żart, nie mamy nic przeciwko PZW :champagne-2010:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Mam chęć na jakiś wspólny forumowy wypad do np. końca czerwca - co gdzie i jak mogę podjechać, kto chętny? Boję się, że wciąż nas jest jeszcze za mało mimo wszystko, aby się zgrywać na wspólne wypady i wojaże po Polsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...