Skocz do zawartości

Daiwa Commercial Feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo widzisz Darku. To kwintesencja wielkości i rozwoju Europy. Dzięki Grekom i Rzymowi mamy tak rozwiniętą cywilizację. To doskonałe narzędzia połowu, niemal jak Gladius był doskonałym narzędziem mordu. Rzym , Paryż, Ateny, Praga. Tam sięgały macki Cesarstwa. Piękno i finezja cechuje Włoski sprzęt. Ja nie mam nic do Daiwy. Po prostu ich sprzęt nie współgra z Moją ręką. To Kluchy, które rzadko kiedy robią co chcesz. :champagne-2010: Wyjątkiem Był Windcast Picker. To świetny kij o akcji progres. Ewenement. Z resztą łowisz na niego. :beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nic nie mam do Daiwy czy Tubertini

Ale ten Jaxon w ostatnim tygodniu był tak popularny, że tak jakoś z automatu zareagowałem  :P:D:D:D:D 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ArekH napisał:

Bo widzisz Darku. To kwintesencja wielkości i rozwoju Europy. Dzięki Grekom i Rzymowi mamy tak rozwiniętą cywilizację. To doskonałe narzędzia połowu, niemal jak Gladius był doskonałym narzędziem mordu. Rzym , Paryż, Ateny, Praga. Tam sięgały macki Cesarstwa. Piękno i finezja cechuje Włoski sprzęt. Ja nie mam nic do Daiwy. Po prostu ich sprzęt nie współgra z Moją ręką. To Kluchy, które rzadko kiedy robią co chcesz. :champagne-2010:

Co ma piernik do wiatraka, ja pamiętam tylko, że te cesarstwo często dostawało wpi..... Czyżby broń którą posługiwali była aż tak słaba w tamtych czasach... ( Paczaj wędki) Wiem, wiem, że to  przez wybujałe ego różnych władców. A z krajem kwitnącej wiśni spotkałem się na studiach, moja była studiowała japoński, może stąd te ślepe zauroczenie Samurajami i Ninja. A propos serii Ninja - taka piękna historia, a linii niszowa, choć kołowrotki w tej cenie do przytulenia? Lubię paraboliki nic nie poradzę, szczerze bez napinki. To w tym roku zachwycać też zacząłem się kijami z serii Shimano i feederowymi oraz do spinna. Spinngi, które kupiłem dla @Marcel z polecenia - poezja. Na targach właśnie mam zamiar przyjrzeć się dokładnie feederom Shimano, Daiwa oraz Browning. Niestety ale ani włoszczyzna (Tubertini wyjątek, niektóre model są fajne) ani angielskie kijki z Drennan a i z Prestona - nabytek w tym roku mi nie przypasiły... Nie mam zamiaru oczywiście krytykować poszczególnych marek i udawadniac na siłę,  że ten kij jest lepszy od tego bo coś tam coś tam, jesteśmy różni i każdy niech chwali swoje. A z Daiwa sobie pisze w różnych wątkach, bo się lubię zgrywać i żartować z Wami?

Wiem, że to nie ten wątek, ale @stas1 co się stało z Twoimi Sonikami? Prawie bym się skusił na targach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piernik do wiatraka ma to, że wpłyneli na rozwój całego kontynentu. I była to przenośnia do pytania co w tym widzę. Ninja to Kasta.Płatni mordercy. Japonia, mały zamknięty kraik, który ma się nijak do naszej całej europy. Z Europy(Prus) Ściągali expertów by unowocześnić armie, po Samurajach. Ale ciężką pracą osiągnął sukces gospodarczy i technologiczny. Po II wojnie. Nie zmienia to jednak faktu że w historii, są tylko wzmianką. Jeśli się mylę przepraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczaiłem, że to była przenośnia kolego?. Uważam, że większość krajów swego rodzaju ma bogatą historię... Nie mnie oceniać kto fajniejsza i bogatsza, nigdy nie byłem ekspertem historii, a fanatykiem któregoś kraju poza Polską ? Natomiast lubię czasami oglądać japońskie czy chińskie legendy. Italia faktycznie ma coś tam w sobie fajnego, ferrari etc? W sumie to miałem z 10 razy zarposzenie do znajomych z Włoch, ale jakoś nie dojechałem... Dlateczego? Nie wiem. To wątek o kijach więc wracam. Co do Daiwy to zostały mi dwa kijki tylko. Czyli ten co w tytule I windcasta picker starszy model od Ciebie. Yank N Bank sprzedałem, ale mam zamiar dokupić te nową wersję. Jest też fajny kij do metody, który macalem na targach, ale jeszcze raz muszę się nim pobawić na sucho, bo tutaj jednak trzeba płacić ekstra za sam napisałeś Daiwa niestety. Natomiast cytowana Daiwa do dalekich dystansóww innym wątku jest jakby poza moim budżetem, ponad tysiaka za kij, który nie wiem czy będę używać dość często, nie opłaca się kupować. Już lepiej kupić Spro wg mnie i mieć czyste sumienie ?. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ArekH napisał:

Masz zaproszenie i nie jedziesz? Z resztą, Ja mam tam ciotkę i też nie byłem. Pousuwam te  nasze wypociny by nie zaśmiecać twojego wątku. 

Zostaw, kogo to boli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...