Skocz do zawartości

Wędkarstwo surfcastingowe - z plaży znaczy się..


andrzej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Hotpoint napisał:

Z racji tego, że mamy tu samych expertów od surfcastingu jak @Grendziu  @ArekH @NPC @<º)))>< @Linek727  czy też nadmorska "Drużyna z Radomia"  :grin-min: chciałem zapytać jakie kołowrotki polecacie na sezon 2020, bo przyjechały już mało męskie pomarańczowe wędki Okumy i może coś trzeba by dokupić do kompletu :39icon:

@Dominik nie stój "z boku" i też dołóż coś od siebie ;)

A ile chcesz wydać? Penn Surfblaster, affinity,  Spinfisher Lc, Okuma 8k. To tylko przykłady bo i swoimi Shimano obleciesz tylko trzeba dokupić większe szpule. Dam Sls i każdy większy karpiowy młynek bez płytkiej szpuli.

Księżniczko wybrzydzaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NPC napisał:

Księżniczko wybrzydzaj :D

Ok, więc zaczynam :grin-min:

Budżet przyjmijmy max 1200, ale wolałbym zdecydowanie mniej ;)

Usuńmy wszystkie z odlewanym kołem głównym.

Co nam zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, <º)))>< napisał:

Musisz ewidentnie doskładać trochę sianka :D 

Zgadzam się z przedmówca, chyba, że coś używanego. Jeżeli mowa o 1200 za sztukę to już szybciej, jak za komplet to tylko dołożyć "siana".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dej te 1200 dolców za sztukę i nie stękaj, a będziesz zadowolony, jak długo zadowolony nie wiem, ale za to jaki sprzęciol będzie się kurzył minimum 360 dni w roku to szok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Hotpoint napisał:

Z racji tego, że mamy tu samych expertów od surfcastingu jak @Grendziu  @ArekH @NPC @<º)))>< @Linek727  czy też nadmorska "Drużyna z Radomia"  :grin-min: chciałem zapytać jakie kołowrotki polecacie na sezon 2020, bo przyjechały już mało męskie pomarańczowe wędki Okumy i może coś trzeba by dokupić do kompletu :39icon:

@Dominik nie stój "z boku" i też dołóż coś od siebie ;)

Dziękuję za docenienie, ale nie udzielam porad sprzętowych. Moja wiedza o kołowrotkach przykucnęła obok Prexera 1102 :mauvaisepeche:

Za to mam przeczucie, że kupisz coś z oferty, którą ma np. mefisto. Tylko że wtedy nawet zupy nie dostaniesz. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...