Skocz do zawartości

dlaRyb.pl logowanie przez Facebook, Twiiter, Microsoft, Google


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Aktualnie trwają pracę aby można było się logować automatycznie za pomocą Social Media i inne do portalu dlaRyb.pl

Dziś testowo działa już logowanie poprzez Facebook.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Godzinę temu, MjMaciek napisał:

Z moich obserwacji .... to liczebność userów na forum od momentu powstania do teraz - jaj nie urywa... generalnie są to znajomi z innych for lub znajomi z reala....

Grendziu stajesz na głowie ... dwoisz się i troisz - i chwała ci za to... !!!

Nie wiem jaki masz pomysł na zwiększenie liczebności - ale szanujcie zasłużonych userów , Arek to weteran - i osobiście nie spodobał mi się wpis Pana programisty..... Szanujmy się ...

Arek jako wetran - kupe roboty dla ciebie zrobił !!!!!!!

Teraz rządzi świat facebooka , twitera itp , itd ...Szybki , dostęp , informacje ... A z drugiej strony wolę 10 kumatych userów i zżytych niż 1000 fejków ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego nagrywanie filmów myśle  ,że przyniosłoby wielu userów świat yotube to dobra reklama . Wodzu tam nikt nie każe pozować do kamery ... Ja osobiśćie wolę wędki , spławik w tle do tego fajna rozmowa... :)

Sam zastanawiam się nad kupnem kamerki już 2 sezon i taki mam cel na ten sezon....

Edytowane przez KaZuYa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 minuty temu, KaZuYa napisał:

Do tego nagrywanie filmów myśle  ,że przyniosłoby wielu userów świat yotube to dobra reklama . Wodzu tam nikt nie każe pozować do kamery ... Ja osobiśćie wolę wędki , spławik w tle do tego fajna rozmowa... :)

Sam zastanawiam się nad kupnem kamerki już 2 sezon i taki mam cel na ten sezon....

Wiem o tym , zdaję sobie z tego sprawę, nie mam parcia na szkło i to jest poblem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grendziu napisał:

Wiem o tym , zdaję sobie z tego sprawę, nie mam parcia na szkło i to jest poblem :)

 

Mnie kręci tylko wiedzy , może braknąć  ale jak oglądam niektórych Ytuberów  wędkarskich to dramat  a jednak mają swoją publiczność ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...