Skocz do zawartości

Na grzyby i na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, cygan786 napisał:
57 minut temu, MrProper napisał:
Ale się obrzarłem emoji16.png14A6290C-72CA-4877-9AD6-8C707CFC14DD.jpeg.b59bdc163c19826b895791422878221d.jpeg7B39F9BF-B130-40DC-98A9-19BEFB3DC6C9.jpeg.33aaa70f02ae751c077024e0a3edbc05.jpeg

Wygląda apetycznie. Mniam.

Tak tez smakowało Adamie

Pieczarki sie objadly, na leśne nie mam szans a patrząc na to wasze grzybobranie ślinotoku dostawałem ?

Smakowaly naprawdę wybornie po tak długim poście od grzybów 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez smakowało Adamie
Pieczarki sie objadly, na leśne nie mam szans a patrząc na to wasze grzybobranie ślinotoku dostawałem
Smakowaly naprawdę wybornie po tak długim poście od grzybów 
Wierzę na słowo. Ja uwielbiam grzyby w każdej postaci. Kiedyś robilem smażone suszone podgrzybki. Moczyłem do miękkośći w mleku, później obtoczone w jajku i bułce smażyłem na oleju. Pyszna przekąska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cygan786 napisał:
17 minut temu, MrProper napisał:
Tak tez smakowało Adamie
Pieczarki sie objadly, na leśne nie mam szans a patrząc na to wasze grzybobranie ślinotoku dostawałem emoji2.png
Smakowaly naprawdę wybornie po tak długim poście od grzybów 

Wierzę na słowo. Ja uwielbiam grzyby w każdej postaci. Kiedyś robilem smażone suszone podgrzybki. Moczyłem do miękkośći w mleku, później obtoczone w jajku i bułce smażyłem na oleju. Pyszna przekąska.

Podobnie traktujemy grzyby - jako danie główne, dodatek, przyprawa czy przystawka a nawet kotlety, konserwowe, suszone

Mieszkajac w Polsce mieliśmy do lasu około 100m Spacery z psem czy spacery niedzielne czy nawet spontaniczne grzybobrania.

Mój teść był wytrwałym zbieraczem grzybów nie było by dnia aby w sezonie nie był w lesie, potrafił w sezonie nasuszyć 5-6 kilo suszu oprócz słoików i tego co sie na „co dzień” zużyło 

Grzyby kiedyś były w domu wszędzie- kiedyś nawet ich miałem serdecznie dość ?

A teraz? Teraz ślinka cieknie  na każdy widok grzyba ?

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wrzucić jeszcze z poprzedniego tygodnia z czwartku ze wsi, trzeba było samochodem jeździć, bo z trzema koszykami bym nie wrócił.:D Zakazali mi już do lasu chodzić bo nie ma co z grzybami robić, ale w piątek pójdę znów na swoje poligonowe warszawskie miejscówki na gąski.

IMG_20181101_122642.jpg

IMG_20181101_150858.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów grzybowy piątek, polazłem po robocie na dwie godziny na gąski, ale łaziłem trzy godziny, efektem czego była reklamówka gąsek już o drugiej opieniek nie wspomnę. Zamiast czytać forum, właśnie skończyłem robić grzyby i padam na pysk.

IMG_20181109_181028.jpg

Edytowane przez Semi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...