Skocz do zawartości

Na grzyby i na ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Semi napisał:

U siebie jeszcze nie łaziłem za nimi. Też się chyba wybiorę po liściastych lasach polazić.

 

0bcbfcf52b24eb763d7eb649dab05807_tbig.jpg

d1c40a86df75111e676a3a27301bfc24_tsmall.jpg

405d47de245f92b55d710c221914b7cf_tsmall.jpg

leć teraz, bo za tydzień mogą być za twarde. u mnie bynajmniej tak jest. koniec maja i po nich. podeszwy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2022 o 21:17, christhof70 napisał:

leć teraz, bo za tydzień mogą być za twarde. u mnie bynajmniej tak jest. koniec maja i po nich. podeszwy

No i poszedłem. W tamtym roku też na tym pieńku rosły, dookoła trawnik, nie musiałem z roboty wyłazić do lasu żeby 2 kg sobie uciąć. Zostało jeszcze sporo, a widziałem że jeszcze obok wyłażą.

IMG_20220523_154227.jpg

IMG_20220523_154219.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ArekH napisał:

Musisz mi dac numer do siebie. bez konsultacji sie nie odwaze. 

Nie ma w Polsce grzyba z którym mógłbyś pomylić żółciaka siarkowego. Rośnie na drewnie liściastym i wygląda jak kolonia żółtych ostryg, lub hub.

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Semi napisał:

No i poszedłem. W tamtym roku też na tym pieńku rosły, dookoła trawnik, nie musiałem z roboty wyłazić do lasu żeby 2 kg sobie uciąć. Zostało jeszcze sporo, a widziałem że jeszcze obok wyłażą.

IMG_20220523_154227.jpg

IMG_20220523_154219.jpg

młodziutki, pyszniutki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!. u nas jak zwykle później. nażarłem się jak prosiak. zabrałem tyle ile zjem. mało nie zatłukłem typa, bo kopał grzyby, których nie znał. wpadłem w szał. sp.....lał aż miło gupi f..t?

IMG_0664.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...